Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyumnak miert folyt a...

Kutyumnak miert folyt a szemebol tegnap a ver? Ma el is hunyt

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 18:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Miért nem vittétek el orvoshoz? Ő biztos tudott volna választ adni.
2014. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
mert tegnap ertem haza akkor nem volt e mail ben kerdeztem meg.a boncolas meg nagyon draga :(
2014. jún. 28. 19:03
 3/24 intrepid ***** válasza:
Nem lehet, hogy valahol talált véralvadásgátlós rágcsálóirtószert? Hozzáfért, és megkajálta? A kutyák szeretik.
2014. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
panelba lakunk nem hasznalunk ilyen irtoszereket.ma ugy hunyt el a kutyus hogy remegve szeinte osszeesve ment mintha agyonutottek volna ugy szedult.utana jobban lett es mire kimentem a konyhaba nem elt mar.sikitott egy nagyot ugy vettem eszre
2014. jún. 28. 19:11
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Panel,tehát valószínű nem egy Isten háta mögötti kis falu.Azt nem hiszem el,hogy nem találtatok volna másik dokit.Akkor talán még most is élne a kutyád.Vagy legalább nem szenvedett volna annyit.
2014. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Pedig abból amit írtál, mérgezésre gyanakodnék. Sétáltatás közben is megehetett valamit. Az is előfordulhatott, hogy valaki direkt rakott ki mérgezett kaját, előfordult már ilyesmi. Volt hogy pengét raktak kolbászdarabba, vagy szöget. Nem lehet, hogy egy óvatlan pillanatban megevett ilyen mérgezett kajadarabot?
2014. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

..."mert tegnap ertem haza akkor nem volt e mail ben kerdeztem meg.a boncolas meg nagyon draga :("

az a rohadt dög még hóttában is viszi a pénzt!

remélem több kutyád nem lesz!

amúgy tuti mérgezés.

2014. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Felreertes ne essek igazabol anyume a kutya nekem is van sajat kutyam akiert az eletem adnam.hirtelen nem tudtunk mit csinalni,anyu dolgozott penz nem volt itthon en nalam sem volt.
2014. jún. 28. 23:09
 9/24 anonim ***** válasza:
Ám lehet agyvérzés is......
2014. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mitol lehetett bem tudok rajonni hirtelen elment nem tudom agyverzese en is erre gindoltam de mitol lehetett
2014. jún. 29. 00:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!