Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? Lent!

Mi lehet a baja? Lent!

Figyelt kérdés
a kiskutyam (1 eves) fuleben volt 2 db toklasz. Kivette a doki,elvileg nem is volt begyulladva. Most mar nem razza a fejet,viszont eleg kedvetlen.Kedden vettek ki,es altatozni kellett. Azota lent rohangal,jatszik mas kutyakkal (annyit jatszik/setal amennyit eddig),de itthon csak alszik..eszik rendesen,es iszik is..igazabol csutortokon eutaztunk,de valamelyik csaladtag itthon voltvele. Maximum egy fel napot maradt egyedul..szerintetek van valami baja? ha holnap reggel visszuk el orvoshoz az eleg? elore is koszi a valaszokat

2014. jún. 29. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak kicsit bezavart neki az altató, van amelyik kutya kevésbé bírja, és hamarabb elfárad,de ha elviszitek dokihoz ő biztosan megmondja :) a mi kutyusunk 3 napig kómás volt az altató után,bár ivartalanítás miatt volt altatva
2014. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt nem irtam bele,hogy tegnap volt egy "verekedese",mert odament az egyik kutyahoz (az en kutyam havanese,o meg bolonese volt),hogy baratkozzon,a csaj meg odaengedte hozza a kutyajat,es megtamadta a kutya az enyemet..ez volt az elso ilyen "balesete",es nagyon megijedt..most nekem ugy tunik h fel,mert ha hatulrol megsimizzuk,megijed,az elobb odapisilt a szonyegre,en megfogtam nagyon ovatosan a grabancanal,es nagyot visitott,azt behuzott farokkal mentunk le setalni..lent megint odafutott az ismeros kutyakhoz..most megint alszik,jatszani nem nagyon akar..hogyan tudnam feloldani,vagy mit csinaljunk?
2014. jún. 29. 10:48
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszod!!! :)
2014. jún. 29. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy valahol megsebezte a másik kutya? enyém is marakodott már 1x,2x de sose volt ilyen baja,kérdezz rá a dokinál inkább
2014. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mar mindenhol simogattam,nyomkodtam,de sehol nem jelzett hogy faj neki..csak amikor megfogtam a grabancanal (ott fogta meg a masik kutya is)
2014. jún. 29. 11:02
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha ott simogatom,akkor semmi nincs vele
2014. jún. 29. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd túlteszi magát a negatív élményen. Ne parázz, hogy hogyan viselkedik. Éljétek a napi, szokásos életeteket.
2014. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!