Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet leszoktatni a...

Hogyan lehet leszoktatni a megrágásról?

Figyelt kérdés

Kb 1 éves fehér kan puliról van szó.Csináltunk a teraszra egy új korlátot,apácarácsos,le van lazúrozva.Másnapra megrágta a kutya.A párom nem akarja megtartani,nagyon haragszik.Vagy pedig megköti,azt mondja.

Az udvaron levő egyik mályvabokor vastagabb,fás törzsét pedig teljesen lehántolta, már pusztulófélben van.

Hogy lehetne ezekről leszoktatni?


2014. jún. 30. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van napi rendszeres séta egy ilyen nagyon aktív mozgást igénylő kutyának ami minimum 1 óra? Nincs? Akkor rágni is fogja. Sok sikert.
2014. jún. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kisvárosban lakunk,hatalmas a kert és az udvar,rohangálhat egész nap.


Más ötlet?

2014. jún. 30. 07:35
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Az nem elég. Neked elég lenne ha minden napodat a házban töltenéd és soha nem mennél a barátokkal egy italra vagy nyaralni? Kell neki a napi mozgás. Ha nincs akkor adjátok el olyannak aki tényleg gondozza. Jobban jár.
2014. jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Figyelj!Nem akarok ezen vitatkozni.Hiába magyarázom, hogy nem egy panelban lakunk, ahol mindennap vinni is kéne a kutyát sétáltatni..


Ha csak ezt tudod ismételgetni, akkor ne is írj ide többet.Köszi.


És mást is megkérek, ne írja ugyanezt,mert ezt már olvastam.valami új ötletet várok, akinek nincs, nézzen egy másik kérdést.

2014. jún. 30. 07:48
 5/11 anonim válasza:
0%
nos a kutyáknál pl a behugyozik belenyomjaá a fejét így leszokik általában,sztem ehhez hasonlóan ha pl megrág egy cipőt ver ráegyet és megszokja hogy ha rág akkor kap így leszokik,próbáld ki
2014. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem működik. A szomszédom éjjel nappal verte a kutyát amikor az szétrágott egy bokrot. Akkor is folytatta. Veréssel nem lehet kutyát nevelni. Inkább kend be erős pistával de az Isten szerelmére meg ne üsd azt a kutyát.
2014. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fújd e a rácsot valami büdössel, pl. ecettel. Az nem látszik, és tapasztalataim szerint a kutyák utálják (egyszer kiömlött fél lityó ecet a konyhakőre, a kutyáim 1 hónapig be se dugták az orrukat a szag miatt).
2014. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm azt a marha nagy jóindulatodat embertársad iránt.

Én inkább nem írom le, mit gondolok, ill. kívánok neked....


Biztos te is az a fajta vagy aki egy emberhalálért 2 év felfüggesztettet sokall, de nem sokkal egy kutyakínzásért 3 év börtönt...

Félre ne értse senki,én is szeretem az állatokat,nagyon is..

Ne nevettess.Majd a gulyás, meg csordás is elhordja a puliját sétáltatni,biztos...Írhattam volna más fajtájú kutyát,a kérdés az

Hogyan lehet leszoktatni a megrágásról?

Nem viszem sétálni, és ez had legyen az én dolgom, tőlem viheti aki akarja,de légyszíves ne oktass ki jó?

És ha azt írom, hogy igenis sétáltatjuk,akkor könnyebb a lelked???

Akkor mit válaszolsz a kérdésre????

2014. jún. 30. 15:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Az ecetes,és erőspistás trükköt köszönöm,én is valami hasonlóra gondolta, vagy pedig olyanra, ami riasztja, mint pl. a macskát is.. hogy ne pisiljon máshova, csak a helyére.
2014. jún. 30. 15:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, hogy se verni, se megkötni nem akarom,ezért keresek valami szelídebb leszoktató módszert.
2014. jún. 30. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!