Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin starter tápja...

Royal Canin starter tápja helyett valami hasonló jó minőségű táp létezik? ( mindegy mi a neve Acana, Orijen . Csak ne Royal Canin legyen)

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a baj a RC Starterrel? Az egyetlen tápja, ami tényleg nagyon jó:) A Flatazornak is van amugy, az elite puppy.
2014. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Többen mondták, hogy a Royal Canin-nak csak a reklámja nagy de ami benne van az egyenlő a semmivel.
2014. jún. 30. 07:51
 3/5 anonim ***** válasza:
"de ami benne van az egyenlő a semmivel." - azert egy premium kategorias taprol beszelunk, szoval jo az RC, bar nekunk se a kutya, se a macska nem volt hajlando megenni, meg ranezni sem. Valtottunk a Flatazorra, amit elottem mar emlitettek, az egeszen jo, ugy zabaljak, hogy elkepeszto, de valami az RC-ben tuti volt, amit egyik allatkam se birt.
2014. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a startert, én már évek óta használom, és csakis azt, ha alom van. A többi tápját nem szeretem.
2014. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomi 76 válasza:
Én happy dog maxy babyt adtam és teljesen jó volt a kutyusnak(németjuhàsz). A R C-ről én nem hallottam sok jót ahoz képest hogy milyen dràga.
2014. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!