Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadtam egy mopszot,...

Örökbefogadtam egy mopszot, azt mondták az, de rozsaszin a körme, a mopszoknak nemcsak fekete lehet?

Figyelt kérdés
mopsznak néz ki, gülü szeme van,maszkos,kunkori farku, de a körme nem fekete. Idös már szegényke 6 éves,itt jo helye lesz nálam,csak kiváncsi vagyok becsaptak e? A dokihoz viszem holnap délután egy álltalános ellenörzésre.
2014. jún. 30. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha szereted, akkor teljesen mindegy. Az én vizsláim teljesen feketék oszt?

Definíció szerint, ha van törzskönyve mopsz, ha nincs akkor keverék.

Az állatorvos több jegy alapján ad neked becslést

2014. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A vizsla természetesen idézőjelben
2014. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosok, mindenféle ellenkező híreszteléssel ellentétben nem küllembírók, és fajtafelismerésben ugyanolyan laikusok, mint a legtöbb kutyához értő ember. Mivel ezt nem tanítják nekik az egyetemen, ahogy kutyakiképzést és kutyanevelést sem. Minő meglepő, gyógyítani tanítják őket :D


Feltételezhetően nem egy típusos mopszod van, és a körmein kívül, akadna ott még más is amiben eltér. Ettől még lehet az, bár ugye a törzskönyv nélkül ez nem bizonyítható. Innentől kezdve meg tök mindegy h "átvágtak" vagy sem, ha szereted (és nem akarsz vele szaporítani).

2014. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyámnak meg felváltva vannak fehér és fekete körmei :D

ha egészséges, aranyos, kedves, okos állat, akkor tökmindegy milyen színű a körme. :)

2014. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha örökbefogadtad, akkor nem mindegy, hogy milyen színű a körme? :)
2014. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha mopszot akartál miért nem vettél tenyésztőtől törzskönyvel és akkor 100%, hogy mopsz. De ha örökbefogadtad akkor lény boldog, hogy megmentettél egy életet. Amúgy meg olvasd el a fajta standardot.
2014. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kutya vak, igy fogadtam örökbe mert senkinek nem kellett,de pont olvastam a mopsz jellemzöit hogy mire érzékeny stb igy ott láttam a fekete körmöt.nem azért kérdeztem hogy szaporitsam.akkor nem vak kutyát fogadok örökbe ôregkorában.hanem veszek kölyköt.
2014. jún. 30. 15:39
 8/12 anonim ***** válasza:
6 evesen egyaltalan nem oreg meg, majd ha 16 lesz...
2014. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kutyus nagyon jol van,egészséges a látásán kívül, megszokta a terepet és ügyesen közlekedik,nagyon ritkán megy neki valaminek.nagyon szeret ugy örül ha hazajövök. A neve Tony.
2014. júl. 4. 07:32
 10/12 Kliszta ***** válasza:

Tök jófej dolog, hogy vak kutyát fogadtál örökbe :)

Ha nem is standad mopsz, az örökbeadók valószínűleg akkor sem átverni akartak téged, csak tévedtek.

2014. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!