Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a mikrochip...

Mennyibe kerül a mikrochip beültetés a kutyiba?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam h olcsó,2ezer ft körül van! de ezt nekem is ezen az oldalon mondták!
2008. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Maga a chip beültetése 2-3000FT, de előtte ha már ott van érdemes egy általános kivizsgálást is kérni, ez szintén olyan 2000Ft körül van. Ami drága az a kutya útlevél (nekik továbbra is kell minden országba), az 5000FT, de nem kötelező. Ivartalanítási akciókban ingyen is be szokták ültetni, akkor csak az ivartalanítás árát kell kifizetni. (ezzel is ösztönözni próbálják a kutyatartókat az ivartalanításra, mert ma Magyarországon kb 8-szor annyi kölyök születik, mint amennyi gazdajelölt van, így rengetegen végzik pár hónaposan jó esetben is elaltatással).
2008. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az általános kivizsgálás NORMÁLIS ORVOS ESETÉBEN nem kerül semmibe. Ez az átlag, de van olyan bunkó (bocsánat) aki ezért is pénzt kér. Csak hagy javítsam ki az előző hozzászólót.

A chip 2-3 durván 4000 forint. De ez attól függ.. :)

Wanda ♥

2008. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az mindenhol ingyen van, hogy "ránézésre jól néz ki", csak ez nem kivizsgálás...
2008. aug. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mire jó ez a mikrochipes történet a kutyába?:O
2008. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
van már ilyen Mo-n?
2008. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig bizony, hogy kivizsgálás :P De tudom, hülye vagyok stb. :)

[link]

Utolsó hozzászólónak.

2008. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van a kutyámba.5000ft volt.A lényeg h ez egy mikrochip amely tartalmazza a neved és egyéb adatokat(lakcím oltások stb.).Van egy un.chipleolvasó az állatorvosoknak.Ezzel leolvashatják a kutyádban lévő adatokat.Ezt használják a menhelyeken is.
2009. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!