Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes még a kutyaiskola?

Érdemes még a kutyaiskola?

Figyelt kérdés
van két kutyám egy angol cocker spániel aki 8 éves és a kölyke egy puli spániel keverék aki 6 éves. a keverék ügyes egilitiben de nem tudom h lenne e érteleme . Nem túl öregek már hozzá ?

2014. jún. 30. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hobbi szinten szeretnél vele sportolni, akkor semmiképpen! Valószínűleg a kutya is élvezni fogja a dolgot. =) Ha pedig mégsem, azt szerintem észreveszed. =P
2014. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kèsö, én is jàrtam a spanimmal, imàdta a foglalkozàst, alig vàrta a feladatokat! Oda is jàrt olyan, aki elöször hozta a 7 èves kutyàjàt! Szerintem soha nem késö foglalkozni velük!
2014. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem azzzal van a gond h nem foglalkozok velük mert naponta kétnaponta megyek veleük sétálni és tóhoz is elviszem őket az alap dolgokat tudják pl ül marad fekszik de több extrát ilyen korban még érdemes vagy már nincs rá szükségük?
2014. júl. 1. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha làtod hogy szívesen csinàlja, akkor menjetek agilityre, ha unja, nyûg neki, nincs kedve futni az akadàlyokon, akkor nyilvàn làtni fogod.
2014. júl. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és szerintem megprobálkozunk vele . :) Nem tudjátok mennyibe kerül kb. 1 hónap ?
2014. júl. 2. 12:29
 6/6 A kérdező kommentje:
mér tudak parancsra hempergőzni :))))
2014. júl. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!