Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Én a berni pásztort és a hovawartot gondoltam.1 vagy 2óra játék, nem lenne kennelbe zárva , családbarát kutyát szeretnék és olyat hogy az idegenekket figyelje megvédje a családját.
2014. jún. 30. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
És mi alapján választottad ki ezt a két fajtát? Tetszett a kinézetük és ennyi? Mert ez kevés. Hovit egyébként sem fogsz találni 200 ezer forint alatt.
2014. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyha van vele foglalkozva, valóban nem egy láncon vagy kennelben lesz tartva és a családbarát feltétel, személy szerint mindenképp ajánlom a boxert! Nagyon játékos, igényli is, és rettenetesen emberszerető kutya. Az idegenek pedig általában félnek tőle, legalábbis 10-ből 9 embertől ezt hallja az ember attól, aki még nem tartott boxert.
2014. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mircsi21 válasza:
Én ajánlom a labradort. Igazi családbarát kutya. Nagyon jó ház őrző. Egyszer télen hócsatáztunk, apa meg véletlen fellökött, a labrador kutyusom elkezdett morogni vicsorítani, és ugatni, mert azt hitte hogy apa bánt. Nagyon kedves. Tudja, hogy fél a kutyáktól, ezért amikor hugi odamegy hozzá, oda nyomja magát, hogy simogassa, és meg sem mer mozdulni. Egyszóval a labradort ajánlom! :)
2014. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!