Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyák bepisilnek álmukban?

A kiskutyák bepisilnek álmukban?

Figyelt kérdés
1 hét múlva hozom el 7 hetes kis német juhászomat. Napközben a fedett teraszon lesz,de estére szeretném behozni,minél jobban kötődjön hozzám. Úgy gondoltam,hogy az ágyam mellett lesz egy dobozban,amit persze jól kibélelek pokróccal,ha bepisilne. De azután inkább arra gondoltam,hogy aludjon mellettem legalább addig amíg ilyen picur. Arra az időre pedig egy matracon aludnánk. De nem tudom,hogy álmában odapisilne mellém? Vagy nyugodtan ott aludhat mellettem? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 1. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
7 hetesen nem hozhatod el, a törvény ugyanis tiltja. Ha már új kutyust szerzel be, utánanézhetnél ezeknek a dolgoknak. Egyébként, ha most rászoktatod, hogy aludjon veled, nem fogja megszokni az egyedül alvást. Álmában lehet, hogy nem pisilne be, de ha felkel... összepisilnak és kakilnak mindent ilyen idős korban, hiszen még babának számítanak.
2014. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most 7 hetes,amikor elhozom 8 hetes lesz! Lehet,hogy nem fogalmaztam elég pontosan. A szomszédjaim nem túl megértők,és nem fogadják el,ha a kutya vonyít,sír. 1 hónap múlva elköltözöm,szóval addig kellene kibírnia. Utána folyamatosan leszoktatnám a velem alvásról!! De 9 kutya közt nőtt fel, az első pár éjszaka biztos sírna és ezt el szeretném kerülni!
2014. júl. 1. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
talán nem közvetlenül a költözés előtt kéne új kiskutyát hazavinni...
2014. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyáron kellett még a kiskutya,mert én még suliba járok,és az iskola mellett nehezebben szokunk össze,hiszen a nap nagy részében nem lehetek vele. És itt is lesz még 1 hónapom vele. De nem ez volt a kérdésem! Kérlek csak olyanokra válaszoljatok amit kérdeztem!!!!!
2014. júl. 1. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy 8 hetes kiskutya már bőven nem piszkít az "alomba", viszont az ágyról nem tud lemászni, hogy arrébb menjen. Nem álmában fog odapisilni, de amíg te alszol, addig nagy valószínűséggel igen. Az ágyad melletti altatás jobb neki, doboz sem kell, csak valami pokróc vagy rongy, ha kapsz a tenyésztőtől olyat, amin rajta van az anyja és testvérei szaga, az a legjobb, de olyan is jó, amin a te szagod van rajta. Ha karnyújtásnyi távolságban van tőled, meg tudod nyugtatni, ha sírna.
2014. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Akkor majd egy karnyújtásnyira egy pokrócon fog aludni. Szombaton úgy is vittünk a tenyésztőhöz két "rongyot" ,hogy az anyja és a testvérei szagával hozzuk haza! :)
2014. júl. 1. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
csak ha felfáznak...(legalábbis nálam igy van) de ez kb egy évben 2-3-szor..egy kamillafürdő jótt tesz nekik ilyenkor(nekem bevált)
2015. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!