Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem makacs, könnyen nevelhető,...

Nem makacs, könnyen nevelhető, de szép kutyafajta?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Labrador, Golden retriwer
2014. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sippara ***** válasza:
85%

Hova, kinek, milyen célra, mennyi foglalkozás mellé, mennyit lennél hajlandó napi szinten a fárasztásával/fésülésével/ápolásával tölteni...


áhh, úgyis én leszek a bunkó. Tudodmit? Pitbull, és csivava. Megfelelő kezekben mindkettő könnyen nevelhető és bizonyos embereknek mindkettő szép is.

2014. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
skót juhász
2014. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan lepontozzátok sippara-t?


A kedves kérdező semmit nem írt le, mit tudna nyújtani a kutyának, csak idebökött 3 tulajdonságot ami több tucat kutyára ráillik, és egyesek egyből dobálóznak bizonyos fajtákkal. Kérjük fejtsd ki pontosan, mit tudnál biztosítani a kutyának és akkor majd mondunk hozzád illő fajtát.

2014. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
ha már valaki kicsit ingerültebben, de nagyon okosat válaszol, mert gondolom elege van a naponta 20x kitett ugyanolyan kérdésekből, már is lepontozzák...pedig teljesen igaza van
2014. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sipparának teljesen igaza van, de én viszont azt nem értem, hogy miért pontozzák le azokat, akik a kérdésre felelve mondanak egy vagy két fajtát. Például aki a skót juhászt mondta. Az tipikusan egy könnyen nevelhető, és szép fajta.
2014. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sippara ***** válasza:
Persze, csak épp lehet, hogy a kérdező mondjuk napi háromszor tíz percet szánna összesen a kutyára, vagy még annyit se, csak ki lenne rakva a kertbe, mint egy kerámia törpe, aztán csináljon, amit akar - egyik esetben sem megfelelő a skót juhász.
2014. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A skót juhász éppen úgy lehet a válasz, mint bármelyik másik fajta, talán egy-két kivételtől eltekintve, de hogy kifejezetten és kizárólagosan a skót juhászt ajánlja valaki...? Persze jó válasz, mert nem rossz, de mellett van még vagy 30 könnyen elérhető fajta, ami ugyan úgy megfelelhet.


Jó lenne kideríteni, hogy milyen a kérdező, mi tetszik neki, hogyan tartaná, mire szeretné tanítani és akkor lehetne szűkíteni a kört.

2014. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kit érdekel ez a pontozós baromság? Azt sem tudom, hol kell nézni, úgyhogy engem is pontozhattok nyugodtan.

Egyébként németjuhász, terwureen, szetterek, sok fajta van, nézelődj!

2014. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!