Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetesen ellehet már hozni a...

6 hetesen ellehet már hozni a mopsz kölyök kutyát?

Figyelt kérdés
6 hetes aztmondták már napi egyszer szop, rávan szokatvan a száraz kajára. Nem lehet nagy baja ha elhozom 6 hetesen?

2014. júl. 1. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

NEM

8 hét a minimum, törvény írja elő! Igenis nagy baj ha elhozod! Nem táplálási, inkább szocializálódás lesz a gond később!!

2014. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
NEM. 6 hetesen az anyja mellett a helye. 8 hetesen lehet elhozni a törvény szerint is, ám egy lelkiismeretes tenyésztő 10-12 hetesen adja csak oda! DE legalább minden nap van egy ilyen kérdés, miért nem keresel vissza??
2014. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

"Nem lehet nagy baja ha elhozom 6 hetesen?"


Most a korától függetlenül, az ilyen helyről hozott kiskutyáknak (főleg ha még ráadásul éppen mopszról van szó), szinte biztos, hogy alapból is komoly bajai vannak, bármilyen korban is hozod el. Nyolc hetesnél korábban pedig egyszerűen csak tilos.

2014. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A 3. válaszadó jól mondja. Ha egészséges kutyát akarsz, TENNYÉSZTŐTŐL vegyél. 8 hetesen lehet amúgy is elhozni, ez törvénybe van írva!
2014. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmiképp ne vedd meg,az eladó egy mocskos pénzéhes szaporító.A mopsz alapból problémás fajta.Sok ismerősöm járta meg így.
2014. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

6 hetesen már öreg, ne hozd el. általában 2-3 hetesen jó az ha elhozod.

( beköszöntött a nyári szünet? )

2014. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy polgárpukkasztó "lerágott csont" kategóriába sorolandó buta kérdés.
2014. júl. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem mennyiért vetted?
2014. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
amikor én vettem a mopszomat a tenyésztő nem engedte hogy 9 hetesnél korábban elhozzam!! szerintem onnan meg se vedd! ne haragudj, hogy ezt mondom, de egy lelkiismeretes tenyésztő ezt nem engedné.
2014. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!