Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutyám miért harapdálja...

A Kutyám miért harapdálja magát? Részletesen lejebb

Figyelt kérdés

A Farka tövénél rágja magát, hátán, lábát, ez miért van?

Nem rég kezdte el kb 1 hete, de nemsokára megyünk úgy is állatorvoshoz megkérdezem...


2014. júl. 1. 19:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
talán mert bolhás vagy kulancs van rajta
2014. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ÉLŐSKÖDŐJE van...ha meg nem kezelteted, akkor neked is lesz
2014. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Allergia is lehet.

Ez most komoly??? 1 hete rágja magát a szerencsétlen, te meg nemsokára elviszed? Nem lennék a kutyád.

2014. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én elsőre bolhaallergiára tippelnék, esetleg másfajta allergiára.
2014. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bolha. Neostomosanos fürdetés, azzal való felmosás, és lakás befújása azon helyeken, ahol a kutya megfordul. Utána valami tartós bolha irtó készítmény, lehetőleg spot-on.
2014. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 KGabi0000 ***** válasza:
Bolha,a miénk is csinálta ezt,alig tudtam kiírtani belőle.3 naponta fürdettem,fújtam Neostomosannal,de nem használt,most kb.2 hét után az egyik ismerősünk ajánlott bolhaport és ez használt.Nagyon nehéz lesz kiírtani őket.
2014. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azért az sem mind1, hogy rágja magát.

ha első kutyád, és még nem ismered a viselkedésüket, lehet félre érted azt, hogy csak simán viszked-vakaródzik-szúrja valami, bogáncs-toklász stb.

ha az első fogaival "csipkedi" magát, akkor az nem rágás.

az is lehet allergiás valamire, úgy hogy az állatorvos nem árt ha látja.

2014. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs benne élősködő se kullancs se bolha azt felismerem, de lehet, hogy csak vakarózik, egyik ismerősöm azt mondta, hogy ez normális elvileg.
2014. júl. 2. 07:53
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy allergiása csirkehúsos kajára, de nem úgy rágja meg vakarja magát hogy véresre csak többször 1 nap.
2014. júl. 2. 07:54
 10/11 anonim ***** válasza:

NEM NORMÁLIS, ha a farka tövét rágja! Az normális ha itt ott megvakarja magát, mert mi emberek is vakarózunk, de ha egy adott ponton, sokat rágja, vakarja, annak oka van.

Nézesd meg a bűzmirigyét.

2014. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!