Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől fél a kutyám?

Mitől fél a kutyám?

Figyelt kérdés
van egy lassan 2 éves(ivartalanitott) szuka palotapincsim. masfel evesen kaptam es mivel kutyak kozott volt kiskoratol kezdve, nalam nagyon maganyosnak tunt ezert ma hoztam neki egy kistarsat. egy maltai selyem kisfiut. a kicsi jatszana, de a palotapincsi mintha felne tole, menekul elole, elfut. ugye osszebaratkoznak majd idovel?:(
2014. júl. 2. 20:33
 1/4 Betyár László válasza:
Ezt nem lehet megmondani előre, viszont az idő már sok sebet begyógyított. Kutyatartóként bátran állítom, hogy lehetséges a barátkozás. Ugyanez a helyzet volt nálam is, csak nem kutyus volt az új jövevény, hanem egy cicus. Ugye ez még zordabb helyzet, nem kell megválaszolnom hogy miért. Volt is civakodás eleinte. Szépen lassan úgy össze haverkodtak, egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy a macska dagassza a kutyát és együtt alszanak.
2014. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy a kicsi nyüstölje. Ne tüntesd ki a kölyköt extrém figyelemmel, inkább a nagyot babusgasd, ne higgye azt, hogy a kicsi az ő helyét bitorolja. Ez szokott a leggyakoribb féltékenységi alap lenni. Mindig a nagy kapjon először enni, ha csak pár falatot is, csak utána a kicsi. Ha a pici nyúzza, és a nagy odamordul neki, soha ne szidd meg, inkább állj az ő pártjára. Legyen a pincsinek egy saját külön helye, ahol a kicsi nem érheti el.

Meg fogják szokni egymást. Ne csinálj belőle nagy családi drámát, a te döntésedet a kutyának is el kell fogadnia. Csak hagyj neki egy kis időt.

2014. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!!:€
2014. júl. 3. 11:20
 4/4 A kérdező kommentje:
:)*
2014. júl. 3. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!