Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes házban lakunk, de a...

Kertes házban lakunk, de a kiskutya mégis következetesen a bejárati ajtó elé végzi el a dolgait, nem tudom leszoktatni. Kitenni sem szeretném, de mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Idős kutyám mellé szereztünk egy kölyökkutyát. Kertes házban lakunk, de mióta nálunk van a kicsi, a nagy fél tőle, elbújik, elkerüli, már ugatni sem megy ki. Felborult az élete, és hiába próbálok meg bármit, nem szokja meg. Egy hete van itt a kiskutya, és a legfőbb gond az, hogy következetesen a bejárati elé végzi el a kis- és nagydolgát, erről sem tudom leszoktatni, próbáltam már, de nem sikerült, ma is két kupac várt.
2014. júl. 3. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
felkelsz korábban, mielőtt a kiskutya, és elviszem "sétálni" arra a helyre, ahol szeretnéd, hogy végezze a dolgát. És addig maradsz vele ott, amig ez sikerül, és akkor nagyon megdicséred. Az ajtó előtti részt, meg most fel klóros vizzel, és a lábtörlőt is cseréljétek ki, ne legyen rajta szag. Ha igy teszel, előbb utóbb megszokja.
2014. júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezt mindenképpen megpróbálom már holnap reggel. De napközben is előfordul ez, és este is, sajnos. Mindenesetre tényleg köszi!
2014. júl. 3. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!