Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fülatkát meglehet állapítani...

A fülatkát meglehet állapítani ránézésre?

Figyelt kérdés
A minap volt itt az állatorvosunk beadni a kutyáknak a veszettség elleni injekciót és megkértem ,hogy megnézné-e az egyiknek a fülét, mert sokat vakarja, rázza a fejét. Nincs-e esetleg fülatkája? De rá sem nézett a kutyára, annyit mondott ,hogy ezt így nem tudja megmondani, vegyek fülmosót. Kicsit olyan érzésem volt, mintha le akarná rázni a témát.
2014. júl. 3. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet akár fül gyulladás is, az én kutyámnak volt és irtó fájdalmas, a fülnek furcsa szaga van ilyenkor és ki kell törölni majd fül csepp bele. Ha nincs jól kitörölve akkor nem ér semmit.
2014. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fulatka es a fulruh ranezesre megallapithato, ugyanugy, ahogy macskaknal is. Szerintem hanyag a dokid, eroltesd a temat..:)
2014. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, rajta vagyok a témán, köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 3. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Csak ha már nagyon előrehaladott az állapota.Amúgy meg bőrkaparék vizsgálattal szűrik.Viszont az,hogy nem nėzett bele a fülėbe,gáz,főleg így a toklász szezonban.Meg persze simán be lehet gyulladva.De látatlanban fülmosót ajánlani butaság.
2014. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Trehány dokid van. Keress másikat.
2014. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!