Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyàm tüzelt,...

A kutyàm tüzelt, pároztattuk amikor magára engedte a kant. Most pároztatás után pár nappal újra vérzik. Már 3napja. Normális ez? A könyvek mind a tüzelés elejéröl és a pároztatásról ìrnak csak.

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 11:23
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom a kutyák, amiket összeengedtek szűrve vannak a betegségekre, törzskönyvesek, és volt tenyésszemle is.

Ma te vagy a harmadik, aki szerint az ivartalanítás baromság, így belinkelek neked egy olvasmányt.


[link]

2014. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

szülés élménye oh my god....


mert a nőnek élvezet a szülési fájdalom, meg az összehúzodások? idióta... a kutya meg nem ugy fogja fel hogy dejó még egy alom amit lehet babusgatni!


Nem vagyunk istenek, ebben igazad van, de te se vagy az. Hány állat életét tetted már tönkre, az idiotizmusoddal?

2014. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyunk Istenek.Egy nöstény kutyátol elvenni a szülés élményét?"

nem mi csak megvédjük a kutyáinkat a rengetek ellés/vemhesség miatt betegségtől, esetleges haláltól, egy szukának nem fognak hiányozni a meg nem született kölykei, ha a haverjaidan annyira kell kölyök de nem tenyésztőtől mert ott "belltenyésztés" folyik, gyanus hogy az is egy szaporító lehetett, ott van a menhely és a fajt mentők :)

mellékesen az én 7 éves szukám se depressziós mert sose voltak kölykei, és most nem kell paráznom hogy esetleg lehet valami komoly baja :)

2014. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Hobby kutyám van és soha nem szerettem volna törzskönyveset mert a tenyésztők a pénzért nagyon rossz dolgokat művelnek.Miért nem olvastok ilyen tapasztalatokat is?
2014. júl. 3. 11:57
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
azok olyan szaporítok mint te, gratulálok, egy tenyésztő szűri, oltatja oda figyel a kicsikre, és szüleire, egy tenyésztő őrül ha az összes eladott kölyök után 0-ra jön ki pénzügyileg, fajta szebbé tételére és az esetleges fajtabetegségek kiszűrésére törekszik, versenyeztetni jár a kutyájukkal, és nem csak összekapar valahonnan egy kant és összedobja őket, hanem oda figyel hogy össze illik e a szukájával, ott is előfordulhat baj mint máshol is, de nagyon ritkán és akkor vagy vissza adják a pénzt vagy kapsz egy ingyen kölyköt, nem leszar, akiket te mondasz azok a szaporítók....
2014. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Általában nemi betegségre utal. (És félretettem a személyes véleményem, mert nem sakkozok gamabokkal)
2014. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én vagyok idióta.Aki ismer mindenki látja hogy nevelem a kutyáim,mert tobb van igen,de nem azért mert felelőtlenül gondolkodtam.A törvény által meghatározott szabályokat is betartom.Nem azért mert kell hanem mert az én normáim közé is ezek tartoznak.Nem tudom miért bosszantom magam ilyen szűk látókörű emberekkel.
2014. júl. 3. 12:02
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
menj már be egy menhelyre kérlek, mik vannak ott?? az olyan kutyák akik olyanoktól születnek mint te...televan még akár fajtatiszta kutyákkal is, meg köszönnénk ha nem gyártanál még hozzájuk párat, ha annyira nem kell fajtatiszta akkor szépen trapoljanak el egy menhelyre, fajtamentőhőz, és válasszanak onnan
2014. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Ha meghal a kutyad és a tenyésztő ad másikat az segítség???És én szigorúan annyi pénzt fogadok amennyit az oltásra,rendszeres féreghajtásra,orvosra,chipre stb költöttem.
2014. júl. 3. 12:05
 20/42 A kérdező kommentje:
Az én kölykeim közül még egy sincs menhelyen.És nem is lesz.Abban biztos lehetsz.
2014. júl. 3. 12:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!