Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám remegett az előbb, a...

A kutyám remegett az előbb, a jutalomfalatot nem kéri, pedig imádja, mindig kér. Most pedig egyfolytában liheg, de ha azt abbahagyja, akkor néha megint remeg egy kicsit. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Légyszi normális válaszokat írjatok, az orvos itt van tőlünk 5 percre, el tudom vinni ha kell, de ez mi lehet?Köszönöm előre is!
2014. júl. 3. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
5 percre? akkor már ott kéne lenned nem itt irogatni.
2014. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet lázas, lehet epilepsziás stb... Így látatlanban úgyszólván lehetetlen megmondani, bárki csak tippelgetni tud.
2014. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meleg van, ilyenkor nem kívánja úgy a kaját. Vize van elég? Vidd el a dokihoz, de előtte itasd meg, hátha csak az volt a baja.
2014. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lázas lehet, vidd orvoshoz!
2014. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miután ezt kiírtam nem is vártam tovább,rögtön levittem, de ahogy kiléptünk az ajtón ürített(elég sokat) és utána már semmi baja nem volt.Valószínűleg csak nagyon kellett neki, azért viselkedett máshogy. Utána még szaladgált is,jó kedvű volt, most is itt fekszik, és semmi baja nincs! De köszi a válaszokat!
2014. júl. 3. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor lehet csak egy pici gyomor rontása lehetett, örülök hogy nincs semmi baja :)
2014. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!