Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan dühös vagyok, találtam...

Olyan dühös vagyok, találtam egy szaporítót aki egy ritka fajtát szaporít. Méghozzá azt amit szeretnék tenyészteni. Ráírjak, hogy mégis mit képzel magáról?

Figyelt kérdés
Nagyon felhúzott, mert találtam végre egy olyan fajtát amit nem szaporít senki és kicsi is rá a kereslet ( inkább legyen az mint túl szaporított legyen) Erre, most találtam egyet aki árulja a csúnya színhibás kölyköket 80 000 Ft-ért. Nagyon felhúzott olyan ideges vagyok, hogy a sírás is elkapott. Tényleg ezt kell tenni egy fajtával??? 16/L
2014. júl. 4. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Hiddel az ilyenek én is egyenként vadásznám le baltával, de ha rá is írsz csak röhög rajtad, te meg jobban kiborulsz, sajnos nem nagyon tudunk az ilyenekkel mit kezdeni, tul sokan vannak, és amíg olyanok is akadnak akik boldogan veszik töllük a kölyköket, mert nem értenek hozzá és beadják nekik hogy "fajtiszta" a kölyök, ami igaz is mert kutya, és olcsó, addig lesznek is rengetegen...

meg kérdezhetem hogy melyik ez a fajta?

2014. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Van jogod ráírni ;) Én se szeretem az ilyet.. Szerintem írj rá :D
2014. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
persze hogy van joga, de az ilyenek lesz*rják a rendes emberek véleményét, hisz a kutyájukon élnek :(
2014. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ráírhatsz, de szerinted meghatja? Vagy le sem sz*rja, vagy elküld a fenébe és ennyi.
2014. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem különbözik a többi szaporítótól, mindegy, hogy milyen fajtáról van szó. Felesleges szélmalomharc ellenük harcolni vagy felháborodni rajuk, mindig is voltak és mindig is lesznek. A vásárlókat kell informálni, tájékoztatni, hogy ne vegyenek ilyen helyről kutyát, mert amíg kereslet van, kínálat is lesz.
2014. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ad számlát simán ráuszíthatod a NAV-ot :D
2014. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Miért? Te akartad szaporítani és most találtál konkurenciát?
2014. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki színhibás kölyköket árul, még nem szaporító, a rendes tenyésztőknél is becsúszhatnak. Milyen fajta egyébként?
2014. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj rá ha szeretnél:) de hatni nem tudsz rá sajnos szerintem :(
2014. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Azta....riválisod akadt a tervezett tenyésztésben? Írhatsz te bármit, aki "szaporít", nem fog foglalkozni a leveleddel.
2014. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!