Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire érdemes megtanítani egy...

MVikor kérdése:

Mire érdemes megtanítani egy kutyát? Az ülés fekszik pacsi megy? és egy boxerem van kb 1 éves

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kolbászt enni. Bolhát nem haza hozni. Segg nyalás után a gazda száját nyalni.
2014. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ül és a fekszik szerintem alap. Aztán, hogy pl. marad, plusz, hogy az ül fekszik, marad, stb, bizonyos távolságból 5-10 m távolságból is megy. Meg millió mást lehet tanítani, pl. "hopp" ha azt szeretnéd, hogy valahová felugojon, "nem" ha valahová nem szeretnéd beengedni, "gyere", "menj", meg hát igazából elég sok minden van, nem tudom mire vagy kiváncsi.
2014. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ilyen hasonló dolgokra gondoltam amiket írtál
2014. júl. 4. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A behívás, az elküldés és a helyben maradás az, ami fontos, illetve az, hogy laza pórázon sétáljon. Hogy emellett mit tanítasz neki, annak csak a képzelet szab határt. Még ha nem is "érdemes" trükköket tanítani, mert semmi célt nem szolgálnak, a kutya (és általában a gazdája is) élvezi a foglalkozást, a tanulást, tehát olyan szempontból érdemes, hogy jó időtöltés.
2014. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!