Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szerintem evett egy...

Orsica kérdése:

A kutyám szerintem evett egy kis macska ürüléket abbol nagyon nagy baj lesz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van egy betegség ami az állatok székletén keresztül terjed és voltam ma kint az udvaron pisiltetni és a macska oda sz*rt és egy részét kitudtam venni a szájábol de szerintem egy kicsit igy is lenyelt most akkor nagyon nagy a baj ?

2014. júl. 5. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan nagy problémája nem lesz, max férges. De féreghajtót amúgy is 3 havonta jobb esetbe kell adni kutyáknak.
2014. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kutyák többé-kevésbe esznek ürüléket, s ettől bajuk nem lesz. Tehát önmagában ezért nem kell aggódnod. Az említett betegséget nem tudom melyik, s mennyire gyakori, mennyire súlyos stb. Nagyon nagy baj bármikor lehet, de nem hinném, hogy komolyabban számolnod kellene az eset miatt ezzel.
2014. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!