Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érvelnétek nekem kan kutya...

Érvelnétek nekem kan kutya ivartalanítása mellett?

Figyelt kérdés

5 hónapos argentin dog kölyök, törzskönyv nélkül, nem vsgyunk sem tenyésztők, sem szaporítók. Egyetlen kutyánk.

Én már megbizonyosodtam róla, hogy jobb, ha ivartalanítjuk, páromat kéne meggyőzni. Normális, észérvekkel alátámasztott válaszokat várok, több mondatban kifejtve (mivel annyira már magamtól is rájöttem hogy "azért ne mert a szaporítás csúnya dolog")



2014. júl. 5. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

kevésbé szökik, nem csinálja fel a szukákat és nem hárítják át rátok az alom eltartásának az árának a felét (min 50000ft)kevésbé lesz agresszív és domináns, elkerülik az erre irányuló betegségek

plusz a én régi kan kutyám is ez miatt halt meg mert kiszökött a 2m magas kerítésen egy szuka miatt és elcsapta egy autó, vigyázhattok rá bármennyire egy kan ha tüzelő szukát érez bármin átmászik

2014. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
De csak ivarérés után! Kellenek azok a hormonok ahhoz, hogy rendesen kifejlődjön a kutya testileg és szellemileg!
2014. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nyugi, erről majd úgyis fel fog világosítani az állatorvos hogy mikor kell. Az első válasz hasznos volt, köszike. De most komolyan ránk háríthatják az eltartást?? Hogy bizonyítják be hogy az az én kutyám kölyke?
2014. júl. 5. 21:14
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
igaz persze ha csak rátok tudják bizonyítani, de akár rátok is foghatják, olvastam már ilyet valahol hogy még az almot is lepasszolta a kan tulajdonosainak
2014. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát tény ami tény, nem sok argentin dog szaladgál a városunkban. Egyet láttam csak, de az szuka volt, szóval nem vádolhatják apasággal, és amúgy is egy óra gyaloglásra lakik tőlünk.

A tökfej amúgy már most hatalmasat ugrik, fel vagyunk készülve rá, hogy új kerítést kell majd csinálatni.

2014. júl. 5. 21:19
 6/25 anonim ***** válasza:
11%
Ne ivartalaníts! Be fog bambulni, és bárgyú lesz. Nem lesz igazi tökös kutya! Ha nem muszáj, akkor minek ivartalaníttatod? Teljesen felesleges!
2014. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
nem lesz olyan, ez egy bazinagy tévhit...
2014. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Miért lenne bárgyú? Nem fog szüzen meghalni, azért előtte majd kiverjük neki (most nevessetek).

Szerintem egy kutyánál nincs olyan mint egy embernél, hogy depis lesz ha nem lehet szerelmes. Tökre nem fog hiányozni neki a szex, mivel csak fajfenntartás céljából dugnak a kutyák, de mivel kiheréljük, nem lesz fajfenntartási ösztöne. Ugye??

2014. júl. 5. 22:04
 9/25 anonim ***** válasza:
21%
Nem a levegőbe beszélek, sok helyen olvastam, hogy utána a kan kutyák lustábbak lesznek, meg életuntak, nem beszélve az elhízásról!
2014. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Na persze. És a pasik is jobban érzik magukat ha minden utcában felcsinálhatnak egy csajt.
2014. júl. 5. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!