Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Előbb evett a kiskutyám és...

Előbb evett a kiskutyám és nem tudom talán elronthatta a gyomrát, de azóta 5 percenként jár ki inni, kicsit remeg, és bokákul! Hogyan tudok neki segíteni? Most próbál aludni.

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Akkor hagyd aludni. Mit evett? Ehetett valami mérget, vagy mérgezőt, sétán vagy a kertben? Ha igen, vagy egyszerűen csak súlyosnak néz ki az állapota, vidd azonnal állatorvoshoz, vagy legalább telefonon kérdezz meg egyet, hogy a tünetek alapján kell-e rohanni.

És mi az a bokákul?

2014. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak egy kis szalámit adtam neki..
2014. júl. 5. 23:53
 3/9 A kérdező kommentje:
*bokákol
2014. júl. 5. 23:54
 4/9 A kérdező kommentje:

kihányta és most már jól van szerencsére!

Úgy tűnik az ijedség nagyobb volt mint a baj..

2014. júl. 5. 23:59
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet túl fűszeres volt neki...az enyém olyankor csinál ilyet....
2014. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így sem tudom, mi az, ez a szó nem szerepel a szótáramban. De mindegy is. A tanulság az, hogy nem kell a kutyát minden zsíros-fűszeres szarral tömni, pont elég nekik való kaja van a boltban meg a hentesnél, tessék onnan válogatni.
2014. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akumi itt a jelentése: [link]
2014. júl. 6. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Bokákol - ma is tanultam valamit. :)


Sok kutya remeg hányás előtt. Ha kijöt, az jó. Lehetőleg ne kapjon fűszeres ételt.

2014. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ma is tanultam valamit :D
2014. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!