Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindenhová követ, ez...

A kutyám mindenhová követ, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Értve ezt úgy, ha átmegyek egyik helyiségből a másikba jön utánam és oda fekszik le. Vagy ha kimegyek az udvarra teregetni, odafekszik a szárítóhoz, míg teregetek. Ha bemegyek a házba, míg be nem engedem a teraszajtóban fekszik és bambul befele. Általában a szemeivel is leköveti a mozgásomat.
2014. júl. 6. 00:54
 1/10 A kérdező kommentje:
jah igen, és WC-re meg zuhanyozni is jönne utánam :D
2014. júl. 6. 00:54
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Elnyerted a kutyád barátságát :) Ez azt jelenti, hogy ott szeretne lenni veled, simogasd, törődj vele, szeretné látni, hogy éppen merre mész, mit csinálsz...Örül , hogy melletted lehet ! :) Hatalmas buksisimi neki!
2014. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
63%
Ha fiatal a kutya akkor benned látja az anyát, veled érzi magát biztonságban. Az én 11 éves uszkárom is követ mindenhova kicsi kora óta, ha elmegyek tusolni akkor az ajtó előtt megvár. Szerintem aranyos szokás, engem sosem zavart.:)
2014. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fogalmunk sincs mennyi idős, bár a doki szerint 5-6 éves lehet, egy nap besétált az udvarunkba és nem óhajtott elmenni, ennek már egy éve :). Igazából engem sem zavar, csak nem tudtam mire vélni ezt a viselkedést :D
2014. júl. 6. 01:05
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert szeret téged!:)
2014. júl. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Akkor azért, mert befogadtad és jó vagy hozzá, szereted, ők ezt nagyon is megérzik, nekünk macskánk van ilyen hogy ha meglát valamelyikőnket, egyből odajön, ( mi is úgy fogadtuk be őt egy falunap este szegődött hozzánk mikor jöttünk haza tüzijáték után, és mivel nem kereste senki, nem jelentkeztek érte befogadtuk... ) és ő is bemegy a wc-re is utánunk ha engedjük... jó a fürdőszobába nem jön be mikor fürdünk mert hát ugye fosik a víztől :D de amúgy dettó ugyan az mint a te kutyád, csak ő macska... meg van egy másik macskánk is, ő kb 6 éves ő viszont ha becsukom előtte a wc ajtót akkor fogja magát és kinyitja... :D jó nagy macska és így feléri a kilincseket, és bizony ki is nyitogatja az ajtókat...
2014. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Az enyém is mindig jön utánam, az aktuális ideiglenessel karöltve. Szeretik a gazdájuk társaságát, figyelik, hogy mit csinál. Jó dolga van nálad annak a kutyának, jó helyet választott magának. :)
2014. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne hordjál szalámit a zsebedben! :)
2014. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szeret téged
2014. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
88%
alfa vagy, és ő a falkád. Igen, túl sok Teen Wolfot néztem
2014. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!