Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a kutyám...

Miért van az, hogy a kutyám mostanában minden éjjel be akar jönni?

Figyelt kérdés
A kutyám 4 éves, csak nagyon kicsi korában sírt éjjel, egész életében kinti kutya volt. Most már azonban kb 2-3 hete, hogy esténként fel akar jönni a teraszra, amikor apa kimegy, hogy bezárja akkor a kutyám szinte örül és ő maga megy a helyére. Nehéz elképzelni, hogy féljen, hisz nem rég hoztunk mellé egy kiscicát akivel jól elvannak, azelőtt is volt mellette egy macska, azelőtt pedig egy másik kutya.
2014. júl. 6. 13:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
tüzel
2014. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja bocs, elfelejtettem leírni, hogy kan :D
2014. júl. 6. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy hülyeséget írok, de szeretethiánya lehet. Milyen fajta?
2014. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kint milyenek a körülmények?

pl. esetleg valami új hangok? (messziről petárda...)

de amúgy meg a kutyák nem szeretnek kint lenni, vagyis sokkal jobban szeretnek az emberrel együtt lenni.

2014. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Németjuhász/vizsla keverék, hát nem tudom, hogy lelkileg hogy érezheti magát, én mindennap 3-szor kimegyek hozzájuk plusz az etetés. A kinti körülmények egy kutya számára tökéletesek, nagyon csendes környéken élünk, csak szilveszterkor van petárdázás attól mondjuk szokott is félni de ilyenkor nincs ilyesmi.
2014. júl. 6. 16:36
 6/11 anonim ***** válasza:
A kutyák jobban szeretnek bent élni, mint kint. Annyira nem tökéletes a számára, mert akkor kiskorában sem sírt volna.
2014. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kiskorában sem sírt hetekig, pár nap volt az egész, aztán 3 éven át elég jól elvolt. Amúgy meg az, hogy szerinted a kutya jobban szeret bent élni, nagyon relatív. A szüleimnek az az egyik alapelve, hogy állat nem való a házba és ezzel részben én is egyetértek, nem egy mopszról vagy csivaváról van szó.
2014. júl. 6. 17:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Pedig az ember is állat biológiailag ;)

És tényleg jobban szeret a gazdáival lenni mint külön. Ennyi az oka.

2014. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a szüleidnek az az alapelve, hogy állat, kutya nem való a házba, attól még a kutyák sokkal jobban szeretnek a gazdival együtt lenni, mint külön tőle.
2014. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem, hogy jobb lenne neki, ha folyton velem lenne de ha eddig nem volt ezzel problémája akkor miért pont most lenne? De szerintem elsiklottatok afelett, hogy a kutyám szinte örül ha apa bezárja éjjelre.
2014. júl. 6. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!