Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyával sokáig nem...

Ha egy kutyával sokáig nem csináltatunk valamit azt elfelejtheti? Ha igen korubelul mennyi ido mig azt kepes elfelejteni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém elfelejtett dolgokat. Pl. egy trükköt amit 4 hónaposan tanítottam, tökéletesen ment, nem gyakoroltam vele pár hónapig, 8 hónaposan már nem tudta :( Nem is értette mit akarok tőle se a parancsszót se a kézmozdulatot.
2014. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az.Meg mennyi ideje tudja.

Ha van egy parancs amit már hónapok évek óta tud azt nem fogja elfelejteni :)


Viszont egy frissen tanult trükköt ami esetleg nem ment még annyira jól és csak párszor csinálta jól simán elfelejthet pár hét alatt.

2014. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
Épp ezért nem árt a kutyát elővenni hetente kb 3 szor, hogy a már megtanult anyagot szinten tartsuk. Ha a kutyával sokáig nem gyakorolunk, akkor a tanultak elhalványulnak benne. Az már a kutyától is függ, hogy egy bizonyos tanult anyag, mennyire rögződik benne.
2014. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
48%
Mondjuk én egy 4-hós kutyának egyenlőre nem sokat tanítanék meg. Ül-fekszik- behívás. Az agyat jobban megterhelő dolgokat későbbre hagyom.
2014. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!