Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az lehetséges, hogy a kiskutyá...

Az lehetséges, hogy a kiskutyám kihozta belőlem az anyai ösztöneimet?

Figyelt kérdés
Én 28/l, ő pedig fél éves bichon havanese.

2014. júl. 6. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen :)
2014. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de vigyázz ne babusgasd úgy mint egy babát, és ne kezeld emberként, mert a legkevésbé sem tesz jót a kutya viselkedésének, és előbb utóbb nagyon elrontod vele.
2014. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az anyai ösztöneidet egy kisgyerek tudná kihozni. Egy kutyát bármennyire is szeret a gazdája , nem szabad gyermekként kezelni.
2014. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
de a tejed nem jött meg ugye?
2014. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Igen,ilyenkor kezdenek a nők gügyögni az ebükkel,meg mindenfėle felesleges cuki ruciba öltöztetni stb...közben meg elfelejtik,hogy a kutyának mik a valódi igényei.Persze lehet simán pasi vagy szeretet hiányod is .Az eredmény ugyan az.
2014. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es: vicceset írtál, azért ennyire nem komoly :)

5-ös: köszi, de egyébként nem öltöztetem ruhákba, csak úgy ölelgetem, mint egy kisbabát, meg beszélgetek vele, meg teljesen olyan érzéseim vannak, mintha a gyerekem lenne, de tudom, hogy nem az, nem őrültem meg : ) Meg olyanokat kérdezgetek tőle, hogy például Megetted? Jó volt? Mész pisikélni? Jól vagy? Tehát teljesen emberi módon szólok hozzá.

2014. júl. 6. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

:D


Ismerős!


Nekem egy sintértelepes kis rondaságom van most(:D), kész izompacsirta (valami bull típusú keverék lehet) és hát igen, legszívesebben én is agyonbabusgatnám :D De nem szabad, mert elpimaszodik.


Előző kutyám csivava volt, na őt aztán babusgattam, bár őt könnyebb is volt felemelni XD Hát el is pimaszodott egy időben. Az ágyam sarkában aludt, aztán mikor öregebb lett és nyekergett a leugrálásnál, egy ideig levettem én, aztán letiltottam az ágyról. Hú, hát első este hisztizett, aztán rájött, hogy nem ér vele semmit és aludt a saját ágyában :D


De tényleg, nem, nem és nem szabad emberként kezelni őket, mert visszaüt.


Egy vicces történet:

Egyik rokonoméknál volt egy nagy,utcáról befogadott németjuhász, első nap nekem akart ugrani (mármint komolyan), eléggé betojtam. Aztán reggeliztem a konyhában, a kertből bejött a németjuhász, kicsit elsápadtam, de ugyanúgy kajáltam tovább, az a dög meg leült és figyelt. Na gondoltam magamban, megpróbálom behízelegni magam nála XD Füstölt halat ettem, isteni illata volt, odahívtam a kutyát és adtam neki kis falatokat, természetesen rögtön elfogadta.Aztán megsimogattam, dumáltam neki szépen. Ez folytatódott úgy, hogy minden találkozásunkkor odahívtam és cirógattam a fülét, beszéltem neki, sokszor kimentem hozzá a kertbe csak úgy. Egy idő múlva már automatikusan jött, mert tudta, hogy én egyenlő vagyok a kényeztetéssel (gazdái max 1-2x megsimogatták egy nap oszt kész). Na az a kutya annyira megszeretett, hogy utánam jött és felpofátlankodta magát az emeletre, merthogy játsszak vele :D Többiek meg kiakadtak, merthogy addig nem is akart beljebb jönni a házba a kutya. :D Mentségemre szóljon, utána vissza is kísértem a kertbe :D

2014. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, én is beszélek a kutyámhoz, meg ölelgetem, mondjuk ő nagytestű. Egyidős vagyok veled, gyerekre pont nem vágyok, tehát még arra se lehet fogni, hogy pótlék. Egyszerűen családtag.
2014. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez normalis dolog. Tudod, hogy rad szamithat es rad is van utalva, hogy gondoskodj rola.Mint egy kisgyerek.

Mi is igy vagyunk a staffinkkal, de tudjuk, hogy o kutya, o is tudja, megis elotor belolem az anyai boldogsag, amikor az olembe bujik. Imadjuk. Folyamatosan beszelunk hozza,es nagyon sok szot ismer, tok jo dolog. Ki tud valasztani jatekokat nevuk alapjan. Neha mar amikor as parommal beszelunk valamirol folyamatosan, a kutya eppen valami olyan dolgot tesz,amirol beszelgetunk. Szoval beszelj hozza, en utcan is szoktam, pl. Jobb, ilyenkor beall jobb oldalamra, pisi, kaki, ul, ott a cica, nincsen- nem, stb. Kell is hozzajuk beszelni, ugyhogy ne aggodj, teljesen rendben vagy:)

2014. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jól esett a komment. Ugyanis attól féltem, hogy mindenki félbolondnak néz majd. De nekem is irtó jól esik, amikor megkérdezem tőle, hogy "Jólesett az ebéd?". Meg reggel az, hogy "Jól aludtál?" Én is tudom, hogy ő kutya és nem ember, de amíg nem lesz gyerekem, addig maradnak a kutyusok! :)
2014. júl. 7. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!