Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 Hónapos yorki szobatisztaság...

7 Hónapos yorki szobatisztaságra szoktatása?

Figyelt kérdés
3hete kaptam egy yorki kant, akkor volt 6,5hónapos sajnos az előző gazdája nem igazán foglalkozott vele és még nem szobatiszta 3hete rendszeresen lehordjuk 3-4 óránként, de semmi felérünk rá 20percre vagy kakil vagy pisil, lent semmi! az a legérdekesebb hogy egyáltalán nem jelölget, pedig nincsen ivartalanitva!! Össze vissza pisil, kakil... sajnos nem volt rendszer az életébe, én szerda péntek szombat vasárnap dolgozok eddig anyukám vitte le, de mivel ő hamarosan szülni fog ezért esélytelen h letudja vinni, azt mondta hogy ha a baba érkezéséig nem lesz szobatiszta sajnos el kell vinnünk a tőlünk 60km-re lakó nagyszüleimhez akik kertes házban laknak én ezt persze nem szeretném mert nagyon a szívemhez nőtt:(( mit tegyek?:(
2014. júl. 7. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
figy ha bepisil akkor itasd fel ujsagpapirral es vidd le az ujsagpapirt mikor leviszed a kutyust es szagoltasd meg vele lent az ujsagpapirt az ugye mar pisis es sikerulni fog en igy szoktatam ra a szoba tisztasagra elovastam egy kezi konyvet es ez volt benne.
2014. júl. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne menjél fel még kint nem kakilt vagy pisilt. Ha elvégezte a dolgát dicsérd meg.
2014. júl. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Ha lent vagytok legalább egy órát legyetek lent. Induljatok el visszafelé de az utolsó pillanatban fordul meg vele, és még 10 percig maradjatok lent. A kutya megszokta, hogy fent végzi a dolgát, ezért alig várja hogy végre haza=WC közelbe kerüljön, ezért kell a csel.

Anyukád "ötlete" meg butaság, a nagyszüleidet illetően. A kertben a yorki nem maradhat, mert nem kinti kutya, a szobatisztaságot meg egy kertes házban semmivel nem fogja jobban megtanulni, és nem az idős nagyszüleidet kellene olyannal terhelni, amit ti nem tudtok megcsinálni. Csodát meg nem kell várni, 2-3 hét még biztos kell neki.

2014. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!