Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyus ivartalanítása...

Szuka kutyus ivartalanítása után mire kell figyelni? Kinti nagytestű kutyus, csak 1-2 napig tudunk vele otthon lenni a műtét után.

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Előszeretettel rágják a varratot. Ha lehet legyen rajta nyakgallér. Ha nem tűri akkor rendszeres sebellenőrzés. Én is egy hétvégén voltam vele otthon. Félt a gallértól, így erős tiltás volt, ha a sebhez akart nyúlni. Végül nem volt semmi baj.
2014. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gallér, úgy rögzítve, hogy az istennek se tudja leszedni. Ezt még addig teszteljétek, amíg otthon vagytok vele, mert láttam már csúnya dolgokat műtét után leszedett gallérral. Nyugodtan kötözzétek hozzá egy nyakörvhöz, vagy akár hámhoz a gallért, hogy semmiképpen ne tudjon lejönni.
2014. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!