Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek amerikai staffords...

Szerintetek amerikai staffordshire terrier vegyek -e?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én egy 14 éves srác vagyok aki egész nap nem tud semmit se csinálni és szeretnék venni egy barátot aki mindig melletem van és véd de egyben játszunk is.Nos nekem 4 testvérem vann egy 11,10,3,1 éves testvéreim vannak (mindanyian fiuk vagyunk).Sok idöm van rá, edigg 4 kutyám volt. De most nincs semilyen állatom.Ezt a kérdés föleg stafford tulajdonosoktól kérdezem !(amuyg eddig 2 pulim 1 keverék és egy német juhászom volt és utóbi 2 családi okok miatt vittük menhelyre) meg akkor még kicsi voltam és nem foglalkoztam a kutyákal rendesen .És ezért vittük öket menhelyre.(az édesapám orvos ugy hogy az eltartásával nem lenne gond).HA VANNAK HELYESIRÁSI HIBÁIM AKKOR BOCS.

2014. júl. 7. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem, se a roti, se az amstaff nem alkalmas. Nem tudnál találni egy kevésbé pörgős, kevés be domináns, könnyebben nevelhető kutyát találni?


Plusz a normális staff SOHA, SEMMIKÉPP nem támad emberre.

2014. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szerintem neked egy kutyád se volt , könyü nemet mondani de hogy mi illene ide azt nem és már megmontam csak azokat kérdezem akiknek már volt stoffordja
2014. júl. 7. 16:06
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Remélem, nem haragszol meg, de egy 14 éves gyereknek nem ajánlanám az amstaffot, sem más nagyon domináns kutyát.

Nem egyszerű fajta.

Nem kezdenél egy egyszerűbb, könnyebben kezelhető kutyával?

2014. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

3. vagyok

Jobb, ha változtatsz a stílusodon, kisfiam!

Ezzel a pökhendi stílusoddal nem érsz el semmit, és így senki sem segít szívesen.

Tudod mit, vegyen neked apuka amit akar, csak ne nagyon gyere ide nyavalyogni, hogy nem tudok bánni az amstaffommal!

Nekem is van kutyám, de csak az egyik amstaff. Bár lehet, hogy akkor neked ez sem felel meg.

2014. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

itt azok adnak válaszokat akik ÉRTENEK a kutyákhoz,adott fajtához, szal ne feleselj vissza hanem fogadd meg a tanácsot és ha annyira akarsz szerezz egy könnyen kezelhető fajtát mert se a roti se ez a fajta nem ilyen

ne a külsejét nézd, mert huu de menő "ilyesztő" külseje van mert ha a fejedrenől akkor cseszheted

itt van a labrador vagy a golden retrivert mert azokkal tudsz is kezdeni valamit

2014. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Igaz, sose volt staffom. Helyette mentett kutyákkal foglalkozom. Illetve "túl vagyok" egy keveréken, egy tacskón, egy rotin, és most is roti-nj keverékem van.


Egyértelmű, h semmihez se értek.

2014. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Egy kutya nem játékszer, nem azért vesszük mert milyen félelmetesen néz ki, de kúúl egy jószág az amstaff. Nekem az nem tetszik, hogy 2 kutyától csak úgy megváltatok, mert nem foglalkoztál velük eleget. És ha ezzel sem fogsz? Nem gonoszságból mondom, de most vagy 14, most jön a kamaszkorod, eljársz otthonról, majd minden fontosabb lesz mint egy kutya, később továbbtanulsz, elköltözöl, nem lesz rá időd, és mehet a menhelyre..?

A mi amstaffunknak hatalmas mozgásigénye volt, nem szeretett egyedül lenni, nagyon sok törődést igényelt. Domináns személyisége volt, nehéz volt kiharcolni hogy ki is legyen a főnök. Szóval csak óvatosan ha ilyen kutyát szeretnél.

2014. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Már írtad párszor...

Más típusú kutyámat keress!

Ilyenkor kutya nem való gyereknek csak néhány kivétel esetében. Hidd el te nem tartozol közéjük. Menhely? Ott tudsz válogatni.

2014. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Családi okokból négy kuryából kettőt a menhelyre vittetek? Mi lett a másik kettővel?


Most sok időd van, de majd ha iskolába jársz, nem lesz. A végén ez a kutya sem maradna meg sokáig.

2014. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Platypus ***** válasza:
92%
Kedves kérdező! Nem tudom mit értesz a "kicsi voltam" részen, de ha voltál mondjuk 10 éves, a szüleid meg úgy gondolták hogy a te kötelességed ellátni a kutyákat, amikor meg mégsem ment menhelyre vitték, ott komoly gond van. A szüleiddel. Egy 10 éves gyereknek nincs kutyája. Lehet úgy hívni hogy a te kutyád, meg elláthatja alapszinten, de a felelősség a szülőé és pont. És hiába vagy 14 éves, a pénz és a felelősség továbbra is az övék. Ha megint rájuk jön a hülyeség hogy ez a kutya zűrös, akkor kidobják és nem tehetsz semmit. Az amstaff meg zűrös fajta, nem akárkinek való.
2014. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!