Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Z jó állatorvos aki rendelés...

Z jó állatorvos aki rendelés után fél órával érkezve 10 embert kell végig várnod?

Figyelt kérdés

Ajánlotta ismerős a dokit, oda megyek a kutyámmal fél órával a kezdés után, már 10 ember volt előttem + egy meglőtt kutya... hát nem vártam meg a 10 embert plusz az operációt,...

azt mondta az egyik gazda, hogy ide fél órával a rendelés kezdete ELŐTT kell érkezni...


jó orvos lehet az?



2014. júl. 7. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát hogy a fenébe ne, ha ennyien járnak hozzá, és hajlandóak várni rá? A mi dokinknál egy óra a belépő, asszem 3-4 volt eddig a rekord, amit ott töltöttem. Inkább az a gyanús, ha egy rendelő tök üres.
2014. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Mivel ennyien járnak hozzá rossz nem lehet, nem csak te vagy állat tulajdonos, én általában minimum 1 órát üllök ott és vannak ennyien előttem, menj oda hamarabb ha beakarsz kerülni

nem nagyon értem miért lenn ezért rossz a doki,és a kérdésedet se nagyon

2014. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is 4 napja vittük orvoshoz a kutyát, 4-en voltak előttünk és rendelés kezdete után 20 perccel értünk oda.

Mondjuk van rajta kívül 7 másik doki is...

Ettől függetlenül, hogy gyors is meg minden, mert 1 órát voltunk cakk-pakk ott, rendes, ügyes és nem is volt drága. Kutya se félt tőle, szurira meg se rebbent! Máskor is oda visszük!

Szóval én ilyesmire nem támaszkodom. De valószínű. Amúgy az ott lévőktől is megkérdezhetted volna volt-e már náluk az állatuk és elégedettek-e a munkájával.

2014. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Vagy jó orvos, vagy nincs a környéken más doki, de lehet itt korrektebb az ár. Ez alapján nehéz eldönteni. Egyébként orvosnál/hivatalos helyeken megfigyelhető, az emberek kezdés előtt 1/2, 1 órával már ott vannak, mert így szerintük hamarabb sorra kerülnek. Aztán ha lecseng a tömeg, lehet két óra múlva senki sem várakozik.
2014. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!