Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire terrier...

Amerikai Staffordshire terrier kutya vágott füleinek hegyei egymás felé állnak. Ötlet?

Figyelt kérdés

1 hét múlva lesz 5 hónapos, 2 és fél hete lett vágva a füle.

Kiegyenesedik neki magától, vagy mereviteni kell?

éppen csak a hegye a füleinek.



2014. júl. 7. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kötözted neki?
2014. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de igen, 2x és utána nem kellett rá, mert szépen álltak neki, de most...
2014. júl. 7. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Kötözd. Amúgy ez bűn. Ezer komolyabb bíróságot kaphatsz. Kíváncsian lennél mi lenne ha a te füledet vágnák le farok hosszabbítás miatt.
2014. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget!
2014. júl. 7. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ugye tudod h M.o.-on törvény tiltja? Majd vágasd magadnak is ha már a kutyád fülét elcseszted
2014. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Mit jelent az, hogy kétszer?

Én 10 évvel ezelőtt vágattam a kutyám fülét, és nagyon sokszor kötöztem. Konkrétan nem volt szőr rajta ott, ahol a ragtapasz érte.

Én is kíváncsi vagyok, hogy miért vágattad le a fülét?

Csak, mert úgy keményebbnek néz ki?

2014. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

a fület kötözni kell, hogy rendesen álljon, különben a porc megtörik, és ahogy a tiédnél is esett, egymás felé fognak dőlni a fülek.

ha már adtál az érzésnek, és levágattad a tiltás ellenére, akkor legalább járj utána rendesen a témának, hogy ne a gyakorin kelljen ilyen evidenciákat elmagyarázni... a fülvágás nem áll meg ott, hogy kijöttél a dokitól, a legfontosabb része csak utána kezdődik.

2014. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az 1. kötés rajta volt 2 napig, a 2. is és utána nem volt semmi gond! Ez varrat szedés után volt!

Azóta most figyeltem meg,hogy a két fülének a csúcsa (kb 7mm függölegesen) egymás felé áll. nem az egész füléről van szó csak a leges-legcsúcsa. NEM M.O.-N ÉLEK!!!

ÉS NEM AZT KÉRDEZTEM HOGY MILYEN EMBERNEK GONDOLTOK AZÉRT MERT MEG LETT VÁGVA A FÜLE HANEM AZT HOGY MIT TEGYEK A FÜLE HEGYÉVEL!! De konkrétumot még nem irt semelyikőtök, csak az(ok) akik a kérdést értelmezték és arra válaszoltak!

2014. júl. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!