Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan reagáltatok volna ha...

Hogyan reagáltatok volna ha erre kellett volna hazaérnetek?

Figyelt kérdés

Erre érsz haza:

-belépsz a lakásba, fülledt meleg mellé iszonyat kutyaszar szag csap meg

-a kutya egy sarokban fülét-farkát behúzva bújik a sarokban mert tudja, hogy rosszat csinált

-körbe nézel, barackmagok hevernek szanaszét a lakásban

-5(!!)helyre van beszarva, mellé egy nagy pisitócsa

-kiderül, hogy a kutya megette a 4 barackodat, megevett 2 zacskó jutalomfalatot(meg kellett dolgoznia, hogy ezeket elérje)

-látod, hogy a kanapéra és a fotelra ki van hányva a barack


Őszintén, hirtelen felindulásból mit csináltatok volna?


2014. júl. 7. 22:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Kiküldöm a kutyát és káromkodás közepette feltakarítok. Egyedül a te hibád, hogy a kutyád így viselkedik bent, lehet szorong, vagy unatkozik, vagy akármi. Egyértelmű, hogy gondok vannak a kapcsolatotokban.
2014. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy meg a kutyának szerinted jót tesz egész nap egy rohadt meleg lakásba bezárva lenni?
2014. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez csakis a te hibad!!!!
2014. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Pofán verném magam, hogy ennyire hülye voltam, hogy így ott hagytam a kutyát.
2014. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kimondta, hogy egész nap? 2órát hagytam otthon. Sosem csinált ilyet!
2014. júl. 7. 22:22
 6/20 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy így otthagytad? Mert te viszed mindenhova? Én pl orvosnál voltam, nem díjjazták volna, hogy viszem!
2014. júl. 7. 22:23
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
2 órára hagytad otthon. De hány fok volt a lakásban? Te magad is írod, hogy a fülledt meleg lakásban volt. Szerinted nem okozhatta ez az egészet?
2014. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nyitva volt az összes ablak, ment a venti. Direkt úgy hagytam a ventillátort, hogy ne főljön meg. Mást nem tudok tenni, ha itthon vagyok is ilyen a hőmérséklet.
2014. júl. 7. 22:27
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Magamat hibáztatnám és végtelenül sajnálnám a kutyát, valamint hálát adnék az égnek hogy nem lett komolyabb baja...

Egyszer nagyon horkolt, mozgolódott, azt hittem a meleg miatt, ezért becsuktam a hálóm ajtaját hogy csökkentsem a zajt. Reggel a szarszagra ébredtem, az EGÉSZ előszoba telefosva, és az első gondolatom az volt, hogy úristen miért csuktam be az ajtót? 1 hétig gyötört a lelkifurdalás, hogy szerencsétlen mit szenvedhetett össze, hogy próbált jelezni a vezérnek aki nem volt ott hogy segítsen neki... Szó nélkül takarítottam.

2014. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Milyen idős a kutyád?

Legközelebb, ha elmész, adjál neki egy méretes cupákot. Akkor nem a barackodat fogja megenni.

2014. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!