Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen senior tápot vegyek?

Milyen senior tápot vegyek?

Figyelt kérdés

Egy közepes és két kistesű, idős kutyának keresek senior tápot.

460-480Ft/kg-os áron, akár lehető legnagyobb kiszerelésben, vagy többet egyszerre is, ha úgy ilyen áron van. Nézegettem interneten, de nem tudom, melyiket szabad megvenni.



2014. júl. 7. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket se szabad. Én is nézegettem, mert a kutyám már idősebb, de rájöttem, hogy kb. semmi különbség nincs a senior és az adult tápok között, kivéve azt, hogy pár ezer forinttal drágább a senior. Szóval szerintem csak reklámfogás.
2014. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Brit premium senior small a kis testű kutyáknak, igaz ahogy láttam csak 8 kg-os kiszerelésben van, de ha kétszer 8 kg-ot rendelsz, úgy is csak 11.000 forint körül van a kettő zsák. Brit premium senior medium a közepes testű kutyusnak, 15 kg 8.000 forint körül van. Prémium táp, nekünk bevált, bár nekem nagytestűm van. Ár érték arányban nagyon jó táp!
2014. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a Britet akartam ajánlani. Talán egy hajszálnyival drágább, mint, amit akartál, de szerintem megéri.

Az első válaszolónak meg üzenem, hogy nagyon is sok különbség van az adult és senior tápok között, már ha valami értelmes fajtát vesz az ember, nem olyan szemetet, mint a Pedigree.

2014. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!