Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideiglenes befogadóval kapcsol...

Ideiglenes befogadóval kapcsolatos infok érdekelnének?

Figyelt kérdés
Mindig is vonzódtam az állatokhoz, de idő hiányában jelenleg menhelyre nem tudnék elmenni önkénteskedni. Arra gondoltam, hogy ideiglenes befogadó viszont tudnék lenni. Van egy kutyánk és egy macskánk is, a kutyám és a macskám bármilyen kutyával kijön. Aki ideiglenes befogadó, tudna nekem infokat adni, hol mikor és hogyan lehet ezen az úton elindulni, mik a feltételek stb...???????
2014. júl. 8. 10:16
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:

Elmondom h mi van nálunk:

először is jelentkezel, h ideiglenes befogadó aakrsz lenni. Nálunk van egy kérdőív, ami felméri a tapasztalataidat, de lehet hogy ott személyesen beszélgetnek majd veled, és felmérik, hogy kb milyen esetet adhatnak neked. Utánna szólnak, ha van egy neked való kutya/cica akinek ideiglenes kell. Ha elvállalod, akkor elviszik a kutyát, és a hozzá tartozó felszerelést, amire szükséged van: kaja, tál, gyógyszer, vitaminok , póráz. ment közben tartod velük a kapcsolatot, küldessz képeket, hogy reklámozni tudják, stb, ha problémád van, akkor őket keresed. Szólnak mikor lefoglalta valaki örökbefogadásra az állatot, és arról is, hogy mikor viszik el. Kb ennyi.... hja, és nálunk van ideiglenes befogadási szerződést.

2014. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
SZia köszi szépen! És ha pl orvosi ellátásra van szüksége, azt fedezik?
2014. júl. 8. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de ha nincs elég időd, akkor ne fogadj be kutyát! Ugyanúgy kell vele foglalkozni, mint a sajátoddal, az pedig idő.
2014. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Imola Ágnes ***** válasza:
A legtöbb helyen igen. Minden költséget...mondjuk ha te tudsz biztosítani valamit, az jól jön minden menhelynek... pl. a saját kocsiddal, saját benzinből viszed oltani... meg ilyenek...de műtét, oltás, stb -t a szervezet állja
2014. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3/4 igazad van, hogy foglalkozni kell vele. De akkor máris több időm marad,ha nálam van a kutya és nem egy menhelyre kell kibuszozni meg vissza. A buszozás helyett inkább kiviszem a parkba ;).
2014. júl. 8. 11:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze nem benzinköltségre gondoltam. Hanem pl váratlan dolgokra (fülgyulladás, esetleges műtét stb).
2014. júl. 8. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!