Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 honapos labim reggel fel...

3 honapos labim reggel fel 5kor kelt. Nem csak hogy felkelt kimegyunk elvegzi a dolgat es alszik tovabb. hanem inkabb jatszik. lesz ennek vege hogy fel 5kor kelunk? Nehezen birom.

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 11:12
 1/7 Imola Ágnes ***** válasza:
55%
A kezdet az ilyen. El kell fogadni... amit tehetsz, hogy mitán kivitted, adsz nei valamilyen játékot, és te visszafekszel. Este ajánlatos jóóóóóól kifárasztani, úgy nyugisabb, viszont előbb utóbb feltöltődik. Egy idő után viszont nem lesz gond, simán alszik addig, amíg a gazda:P
2014. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy idősödik úgy fog egyre tovább aludni. Egyébként most azért kelnek korán, mert hamar pirkad és 5 körül még pont nincs meleg. Az enyém is korábban kel mostanában, mint szokott.
2014. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
A kölykök felváltva játszanak-alszanak-esznek, stb...ezzel jár a kutya :) kicsit fáraszd le reggel és visszaalhatsz utána
2014. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat.

hat nalunk epp az a baj, hogy este van hosszu seta, aztan meg megyunk vele 11kor is utoljara, megis akarmennyire ki van faradva otkor kelunk. nem is lenne vele gond, de o nem akar vissza aludni, igenyli h ott legyek a kozeleben mikor o jatszik... es nekem ez nagyon faraszto igy, hogy masfel honapja napi szinten igy kelek vele, es mellette dolgozok, + haztartas+ plusz fozes.

remelem hogy a madarkak keltik ot is most. aztan majd ez lassan lenyugszik oktober-november tajt.

annyira edes hogy karpotol meg ezert is hogy felkelt. de azert mar kellett nekem valamilyen nyugtato szo :D

2014. júl. 8. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
És miért is kell kiszolgálni? Ebből lesz majd aztán a problémás kutya. Ha a dolgát kell végeznie, akkor kiviszed, azon kívül vagy azon túl viszont teszed tovább a dolgod, ha éppen ez az alvás, akkor azt. Majd szépen megtanulja, hogy nem az van amit ő akar. Ha már most nem bírsz neki ellentmondani, akkor csak a te hibád lesz, hogy szenvedsz.
2014. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en kolykom is igy elt, de mindig raszoltam, megtanulta, hogy vissza kell aludnia. Egy het alatt megszokja, csak ne hagyd ra sosem.
2014. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ja értem. Akkor ne hagyd rá, tedd vissza a helyére minden alkalommal...vagy csukd be a ketrecébe, esetleg ki az előszobába.

Most már meg kell tanulnia, mikor van alvás...ha következetes vagy, hamar megszokja :)

2014. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!