Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyafajta...

Schrancdorka kérdése:

Szerintetek melyik kutyafajta ajánlott a gyerekekhez?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kutyát, csak nincs ötlet hogy milyen fajta legyen.A gyerekek 11 és 6 évesek.Ha ajánlotok 1-1 kutyafajtát, akkor légyszi írjátok meg, hogy milyen tulajdonságai vannak!

2014. júl. 8. 11:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, és tudnánk vele foglalkozni napi 12-13 órát, ha kell!
2014. júl. 8. 11:16
 2/16 Imola Ágnes ***** válasza:
Volt már kutyátok? Kirándulós, vagy városba mászkálós család vagytok? Kinti vagy benti lenne?
2014. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Plüss. Tulajdonságai: mosható, könnyen tisztítható, viszonylag időtálló. :)


Ezeket a linkeket nézd meg kezdetnek:

[link]


[link]

2014. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Én a golden retrivert, labradort ajánlom :)

De a menhelyen is tudnak neked segíteni, ott is rengeteg olyan kutya van, ami nektek megfelelne.

Ja, és az óriástestű kutyák is szuperek lennének, különösen a leonbergi :)

2014. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Én Golden Retrivert javasolnám [link]


tipikus családi kutya nyugodt imádja a gyerekeket könnyen tanul kedves ennél tipikusabb jobb családi kutya szerintem nincs is :)

2014. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Én is Goldit ajánlom, nagyon vigyáz a gyerekekre, nem löki fel őket, tele vannak érzelmekkel, ami a gyermekeidre is jó hatással lehetnek!
2014. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen, volt már kutyánk, egy ír szetter de már nagyon régen.inkább városba mászkálósak vagyunk, de sokszor kirándulunk.és kinti kutya lenne.a plüss hülyeséget meg hagyjuk már!
2014. júl. 8. 11:36
 8/16 Imola Ágnes ***** válasza:
83%
SZerintem menhelyi keverék jó lenne, aminek nem kifelyezetten nagy a mpzgésigénye. Vizsla kilőve, mert nem bírja kint télen, amúgy jó lenne. Ott van még a labi, és a golden is, ami talán megfelelne, de szerintem a menhelyi keverék a legjobb az esetetekben.
2014. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a dalmata is remek családi kutya, nagyon okos, aktív, könnyen alkalmazkodik, és kinn is tartható
2014. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Bichon :) szép, ari, kistestű, gyerekbarát, jók a kritikák róla
2014. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!