Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a pedigree...

Mit gondoltok a pedigree kutyakajáról?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt, hogy valaki nagyon ellene van, és akár egy estét sem bírna ki a legjobb kaja nélkül a kutyája:D nekem most lesz kutyám, és igazából csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. mi benne a rossz? nem ugyanolyan mint a többi?:D tapasztalatokat/véleményeket/előnyök/hátrányok egy másik márkával szemben, bármi jöhet!

2014. júl. 8. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ára borzalmasan sok, ahhoz képest, amilyen a beltartalma. Picivel drágábban sokkal jobb eledelek vannak.
2014. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Képzelj el egy egészben sült csirkét. Kívülről jól néz ki, tetszetős a csomagolás.

Belevágsz, és mit látsz? Mindössze 4% fehérje (hús), a többi szója, állományjavító, színezék, növényi melléktermék és ételaroma. Ennyi.

Semmi tápértéke, a kutyák csak az íze miatt eszik, mert tele van nyomva mindenféle ízfokozóval. Tévében reklámozzák, ezért sokan azt hiszik, hogy biztos milyen jó.

Ilyen borsos áron tízszer jobb tápok vannak. Neten érdemes rendelni.

2014. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pont erre voltam kíváncsi, a tartalmára, köszönöm:)
2014. júl. 8. 20:30
 4/11 A kérdező kommentje:
már az is rossz hogy az emberi kajákat telenyomják ilyen szarokkal, ízfokozó, színezék meg minden, de az már gáz hogy a kutyákét is :(
2014. júl. 8. 20:31
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nézd úgy, hogy te Pick szalámi árban ennéd a legócskább, legprolibb párizsit.
2014. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Szomorú, de nem kötelező megvenni. Az az igazán szomorú, hogy veszik, és közben azt sem tudják, mit vesznek, pedig hát rá van írva.
2014. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Maxitabi ***** válasza:
100%

Ha tápot választasz, előtte olvass utána, minek kellene benne lenni és minek nagyon nem. pl [link] vagy [link]

Olyat, hogy a tuti táp, biztos nem lehet ajánlani, mert miden kutya más, biztos, ha A jót mond róla,B rosszat fog mondani... Hiába ajánljuk, hogy x és y tápok ilyen jók, ha nem tudod megvenni,mert olyan drága..

Általánosságban azt szoktuk mondani, hogy a "szupermarketes" tápok kerülendők.Összetétel a varázsszó!! Vannak angol nyelvű netes oldalak, amelyek osztályozzák,véleményezik a tápokat,és itt a gyakorin is sok kérdés volt már az etetéssel kapcsolatban,megéri visszaolvasgatni.

2014. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ÁLtalában a lejárt húsokat keverik bele, és a többi lejárt szavatosságú terméket... A kutya nem tud emiatt rendesen fejlődni, és súlyos problémákat okozhat nála... Én azért nem etetek azzal, mert tudom, hogy mit művel a kutyával... Én mint tenyésztő sem a legdrágább tápot veszem meg a kutyáimnak, mert azok között is van olyan, ami sznte a pedigreevel egyenlő. Ilyen pl a Royal Canin vagy a Happy Dog
2014. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
acana túl drágának számít? egyik tenyésztő ismerősünk azt javasolta
2014. júl. 9. 14:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Acana valóban drága, viszont nagyon jó minőségű, összetételű. Ha megengedheted magadnak próbáld ki! Szerintem az egyik legjobb táp.
2014. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!