Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutya fajta...

Melyik az a kutya fajta amelyik a legkisebb marad így ideális lakásba?

Figyelt kérdés
Szóval nézegettem a francia b. a yorki is elég nagy lesz mire felnő. Van olyan ami olyan nagyban is mint egy kölyök kutyus? Vagy legalább is picike?

2014. júl. 9. 23:16
 1/4 anonim válasza:
Nekünk törpetacskónk van fekete színű Szotyinak hívják és nagyon cuki. Én ezt a fajtát ajánlom:-):-)
2014. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Törpe pincser :) nekem az van :D
2014. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért kell a lakás miatt a picike kutya... nekem a 40 kilós kutyáim (3 egyszerre) is elvannak a lakásban, lefekszenek a helyükre és kész. egy kutyának nem a lakásban kell kimozognia magát, az a macska! a kutyát le kell vinni sétálni, foglalkozni vele, képezni. ha ez megvan, akkor max azon lehet lamentálni, hogy hosszú vagy rövid szőrűt, esetleg nem vedlőset (uszkár pl.) szeretnél-e, meg persze, hogy melyik fajta illik az elképzeléseidhez. a jól lemozgatott kutyát észre sem veszed a lakásban, mindegy, hogy mekkora.
2014. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem méret alapján választunk kutyát :D



Nekem volt csivavám, na az a fajta kicsi marad..De nekik is kell a sok séta, a változatosság.


Most sintértelepes utca mixem van, ő 13 kilós, itthon csak döglik, nem rongál, nem zajong, ímmel-ámmal tanul (:D), utcán meg teljesen megszállott, órákig elsétál velem meg rohangál a futtatóban, de alighogy átlépjük a küszöböt eldől és alszik :D

2014. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!