Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem félnek tőlem a...

Miért nem félnek tőlem a kutyák? Hogy tudnám őket távoltartani magamtól?

Figyelt kérdés

Mindig valamelyik haverom vagy ismerősöm kutyája rám ugrál meg szaglászik, meg jön és piszkálja a kezem! Azt akarják hogy simogassam őket!


De én nem szeretem! Szőrős leszek, nyálas, a kutya a saját seggét nyalogatja!

Engem ne nyaljon össze egy bacifészek sem!


Mindig rájuk ordítok, hogy takarodj! Tünj innen! Helyedre!

De nem félnek tőlem, még játszanának!


Hogyan tudnám őket riasztani?

A helyesírásommal nem tudom őket ijeszgetni!



2014. júl. 10. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi, hiszen csak egy kis intelligenciát akarnak rád ragasztani. De te tudod...
2014. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Imola Ágnes ***** válasza:
56%
A haveroddal van baj, mert az biztos, hogy én nem engedném a közzeledbe sem a kutyámat.
2014. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem a te feladatod, hanem a gazdájuké. Személy szerint én utána a te fejedet ordítanám le a nyakadról, ha ráüvöltenél az én kutyámra. De hozzáteszem, hogy az enyém meg van nevelve, nem ugrál fel senkire, és nem mászik bele a vendég seggébe. Ha meg valaki fél vagy nem szereti a kutyákat, akkor addig elzárom egy másik szobába.


Mondd meg a gazdinak, hogy nevelje meg a szemtelen kutyáját, mert ez nem normális, hogy felugrál rád. Vagy hogy csukja el addig amíg ott vagy.

2014. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KGabi0000 ***** válasza:
Arra még nem gondoltál,hogy esetleg szólj a gazdájának,hogy te nem szereted a kutyákat és légyszíves vigye el mellőled?Egyébként meg addig örülj,amíg nyalogat és játszani akar veled,mert lehet hogy egy másik kutya majd rád morog és rád akar támadni.Nem tudom,hogy nem lehet szeretni a kutyákat,imádnivaló állatok,legalábbis a legtöbbjük.Az lehet,hogy a saját seggüket nyalogatják,de legalább hűségesek,és még úgy is bíznak az emberekben,hogy ők jól megkínozták őket és kidobták az utcára.
2014. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Biztos azért nem félnek, mert érzik, hogy intelligensebbek mint te.
2014. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Egy kutya negyed annyi bacilust tartalmaz mint a te 1 cm x 1cm bőr felületed.
2014. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

Mondd, a párodat sem csókolod meg, mert tele van bacilusokkal a szája? És azt tudod, a te szádban mennyi él, vagy a kezeden?

Attól függetlenül, ha nem bírod a kutyákat, akkor a gazdájukat kérd meg udvariasan, hogy legyen szíves és távolítsa el őket a közeledből.

2014. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy troll, már a stílusából felismerem. Ő szokta azt is kérdezni hogy miért állunk a kutyával az olyan kertek előtt ahol őrjöngenek az ebek, őt zavarja az állítása szerint az ablaka alá kikötött kutya vonyítása, neki volt az ötlete hogy leönti vízzel vagy rádob egy petárdát... Csak azért ír ki kérdéseket hogy provokáljon és lepontozzon mindenkit.

Kérdező, nyár van, neked nincsenek barátaid? Mondjuk ilyen lelkülettel... Ahelyett hogy itt trollkodsz 0-24 (úgy sejtem több felhasználód is van) miért nem mész ki a szabadba? Miért nem sportolsz, fagyizol, akármi? Nagyon uncsi vagy már.

2014. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!