Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?...

Miért csinálja ezt a kutyám? Parancsok véghez vitele és módja.

Figyelt kérdés

A kutyámmal kijártam a jutifalatos módon a kutyaiskolát ahol letettük az alap engedelmességit. Ma kipróbáltam, hogy labdával motiváltam. A parancsokat ugyan úgy mondtam neki, de olyan izgatott volt, hogy megállás nélkül váltogatta az ül és fekszik parancsot. Lefeküdt ha ült mondtam neki egyszerűen nem figyelt csak csinált mindent hátha eltalálja amit akarok és akkor jöhet a pár perc játszás. Szeretném megtanítani normálisan de a labdával. A labdás módszert hogyan tudnám sikeresen alkalmazni? Amúgy úgy képzeljétek el a kutyát amikor labdával motiválom mint ebben a videóban a kutya 1 perctől: Annyi külömbséggel, hogy ő nem ugrál rám csak megállás nélkül mozog ha labdát lát. Hogyan tudnám a labdát használni motiváló eszközként?


https://www.youtube.com/watch?v=Ghz5jrz0Y_Y



2014. júl. 10. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha lefárasztanád először egy kicsit? Csak annyira, hogy izgága ne legyen, de a jó kedve meglegyen! ???
2014. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!