Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Udv egy hat eves kan pumi...

Udv egy hat eves kan pumi melle oda lehetne vinni egy szinten kan kojok rotit? (bocs az ekezetek hianyaert jelenleg angoll billentyuzetem van)

Figyelt kérdés

es meg gondoltam leirom hogy a pumi kutyam egyk rokonom westi-jevel is kijon egyszer oszeverekednek de egy evben max ketszer talalkoznak deutana szent a beke.

(megegyszer bocs az ekezetek miatt)


2014. júl. 10. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Neked kell tudnod, hogy milyen a kutyád. Neked kell tudnod, képes vagy-e arra, hogy a pumidat rávezesd, nem bánthatja a kölyköt. A kölyök nem fog verekedni, ha megfelelő idegrendszerű.

Persze, ha felnő a kölyök, megint neked kell elérni, hogy ne verekedjenek, ha éppen arra volna késztetésük. Némi ivartalanítással könnyebb lenne a dolgod.

2014. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, DE jó ha mielőtt hazaviszed 1-2 ismerkedős sétát, közös futkározást beiktatsz. A roti ivarérés előtti ivartalanítása nagyban csökkenti a későbbi dominanciaharc kockázatát.
2014. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sippara ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Imola Ágnes ***** válasza:
A pumi jólnevelt? Sokat sétál? mindíg hallgat rád? Ha nem, akkor még véletlenül sem jó ötlet.
2014. júl. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Falunk lakunk és elég nagy udvarunk van ezért a pumit nem szoktam sétálni vinni de elég jól hallgat rám idegeneket se bántja ha hívom mindig jön néha csinál rosszat de ha ilyenkor rászólok utána elszégyenli magát és a közelembe se mer jönni egy darabig úgyhogy tudja hogy ki a főnök.
2014. júl. 11. 10:33
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam faluban nem falunk
2014. júl. 11. 10:33
 7/8 sippara ***** válasza:
Újra: Nem. Van egy neveletlen, szocializálatlan, kertbe kicseszett pumi. Ugyanezzel a hozzáállással egy roti másfél éves korára MEGESZI a pumit reggelire, aztán nem enged ki titeket a házból - és nem az ő hibája lesz.
2014. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Határozottan nem. Tutira vér fog folyni...
2014. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!