Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátnőm kitalállta hogy...

Barátnőm kitalállta hogy szeretne yorkshire kutyát. Gondoltam hogy megveszem neki ajándékba pedidig nem vagyok nagy kutyás sose akartam hogy legye. Milyen természetű kutya ez?

Figyelt kérdés

barátnőm már ruhákat nézegetett neki tálakat, nyakörvet meg csomó mindent. engem az érdekelne hogy ha mindennap van fésülve meg rendzseresen nyiratva akkor a szőre mennyire ragad bele a kanapéba. illetve mennyi mozgást igényel ha munkában vagyunk elvan egyedül is ?

légyszives csak normális válaszokat.


2014. júl. 11. 00:12
1 2
 1/18 anonim válasza:

"Milyen természetű kutya ez"


Van ám állatok kategória is..

2014. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
gondoltam itt több választ kapok rá. fontos lenne.
2014. júl. 11. 00:18
 3/18 anonim válasza:
google a barátod
2014. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Mire mész a sok válasszal, ha azok kb. 3/4-ének az ég világon semmi értelme nem lesz?
2014. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

Soha senki ne vegyen élő állatot, mert az "jajdecuki". Barátnődnek vegyél egy plüsst, az való neki: ha valóban gondoskodni szeretne egy élőlényről, akkor nem cukimukikat vásárolgatna, hanem egy menhelyi szerencsétlen életét mentené meg, ha igazán kutyát akarna, akkor nem ruhákat(!) nézegetne a neten, hanem nevelési tanácsokat, kutyaiskolát...


Tele van az utca ilyen kóbor kutyákkal, akiket divatból vettek meg, mert Paris Hiltonnak is ilyen van, akkor én is akarok, veszek neki cuki ruhácskákat, de egész napra bezárom a lakásba egyedül... ha meg mindent szétrág, meg rájövök, hogy naponta négyszer le kell vinni, akkor kidobjuk, mert hát ez fárasztó, ugye? Ne vegyél ajándékba kutyát, nem elég érett ahhoz a barátnőd, hogy rá lehessen bízni egy életet, még ha "csak" egy kutyáét is...

2014. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a barátnőmnek már volt kutyája. Törődött is vele. Nem felelőtlen azért mert minden vackot megvesz neki.
2014. júl. 11. 01:54
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nyugodtan vegyel neki kutyust! Ez a fajta kicsit izgagabb es allitolag agrasszivabb a tobbi allattal szemben , de emberekkel nagyon kedves! :)

Es ez szerintem hulyeseg hogy aki allatot akar az menhelyrol hoz. Mert lehet a baratnodnek az az alma hogy legyen egy ilyen kulseju kutyaja. Szoval nem kell leszolni , atlagos ember akinek a kulso az elso. Nem leszolni akarom , en is ilyen vagyok. Amikor kutyat vettunk es huskyt szerettem volna. Egy atlagos gyonyoru fekete feher kek szemut mert ugye az a divat. De amikor oda kerult a sor akkor kiderult hogy csak egy "maradek kutya" van. Torott es ferde a farka , barna es feher kocos a bundaja es sarga a szeme. Eloszor nem orultem. Felszines voltam. De mar nagyon megszerettem ot! Nah de oda akartam kilyukadbi hogy nem bun ha a baratnod egy kulsote is tokeletes kutyat akar. Csak az szolhatja le aki tokeletes. Szoval nyugodtan lepd meg egy kutyussal!

2014. júl. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%
Jaa es a kutya iskola hulyeseg. Ha mar valaki bevallal egy allatot ne passzolja le ot masoknak hogy neveljek meg. Utolso vagyok
2014. júl. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha rá bírsz szánni 100.000Ft-ot vegyél :D
2014. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Jaa es a kutya iskola hulyeseg. Ha mar valaki bevallal egy allatot ne passzolja le ot masoknak hogy neveljek meg. Utolso vagyok"


Egyáltalán tudod te, hogy mi az a kutyaiskola? Elmegy oda egyszer-kétszer egy héten az ember a kutyájával együtt és gyakorlatilag az embereket tanítják meg arra, hogy hogysn kell kutyàt nevelni! Minek írsz hülyeségeket, ha ennyire nem vagy otthon a tèmában?

2014. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!