Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most őszintén szerintetek egy...

Most őszintén szerintetek egy 9 hónapos szukának junior osztályban van esélye egy kifejlett testes 17 hónapos szuka ellen?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nincs...
2014. júl. 11. 13:28
1 2 3
 1/22 Imola Ágnes ***** válasza:
A bíró, a jó bíró el tudja dönteni, hogy az a 9 hónapos szuka ígéretesebb-e mint a 17 hónapos. Lehet sokkal arányosabb, jobb küllemű, jobb színezetű, stb....
2014. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Úgy elment a kedvem tőle, pedig már befizettem a csomó pénzt. Fejre nekem nem szép az ellenség. Viszont sokkal jobb a testformája hiszen már ki van telve.
2014. júl. 11. 13:43
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ellenségnek veszed a másik kiállítót, felejtsd el a kiállításosdit.

Majd megtanulod, a bíró is számít.

2014. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Imola Ágnes ***** válasza:
Az, hogy fejlettebb nem jelent semmit. Attól még simán lehet a tied szebb példánya a fajtának. Nyugi, ahogy a tenyésztő látja egy pár hónapos kutyán h menni potenciál van benne, úgy a bíró is látni fogja.
2014. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát még szép, hogy ellenség. Olyan ellenség akit le kell győzni, mert nem akarok, hogy a bele ölt pénz + szállás meg minden csak úgy elússzon egy jó 250 euro külföldön...
2014. júl. 11. 13:51
 6/22 Imola Ágnes ***** válasza:
Figyelj, simán elcsúszhat. Ezt soha nem tudhatod... ha 100%-ra akarsz menni, akkor ne kiállításra menj, mert soha nem tudhatod mi lesz....
2014. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Simán elcsúszhat. De ne tekintsd ellenségnek az ellenfeled. Ezek tipikus kiállítói szemszög… lehet jobb a kutyád lehet rosszabb. Ha így állsz a kiállításhoz már most keresheted a másik hobbit
2014. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De most őszintén nektek lenne kedvetek menni ha tudnátok, hogy úgysem győztök?
2014. júl. 11. 14:02
 9/22 anonim ***** válasza:
ha tudod 100%-ra, hogy ugysem nyersz, akkor minek mész el???
2014. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mert már befizettem, a pénz meg biztos nem adják vissza. Majd egy kis rövid baba szőrű görcs legyőz egy izmos szép példányt nem?
2014. júl. 11. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!