Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az olyan emberrô...

Mit gondoltok az olyan emberrôl, aki azert adja be a "kamasz" kutyáját menhelyre mert az neveletlen?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A kutya azért neveletlen, mert nem nevelte meg a gazdája -.- de inkább adja be menhelyre, mint ilyen degeneráltak éljék ki rajtuk az agressziójukat, mint az első válaszoló meg az ősember apja.
2014. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es k*rvára remélem hogy csak kamuztál....

kérdező:eltiltanám őket egy életre minden állatól, és fizetnie kéne az állat eltartását, és még kedves vagyok

2014. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 sippara ***** válasza:
100%
Röviden? Kötél. Mint az elsőnek.
2014. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első! Kár hogy téged nem adtak be 1 évesen a menhelyre.

Egy hat hónapos kutya még gyerek, persze hogy neveletlen, főleg ha nem foglalkoznak vele eleget.

Én soha nem adnék be kutyát menhelyre, inkább megpróbálnék neki másik gazdát találni, ha végképp nem birnék vele.

2014. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, első, ez komoly?! Tehát ha rossz egy gyerek intézetbe adjuk?! Eszem megáll...


Kérdező: Szerintem gusztustalan hozzáállás. Ha valaki nagyon nem bír a kutyájával, kérjen segítséget, menjen vele iskolába, kutakodjon akár az interneten megoldások után, rengeteg problémára rengeteg módszert találni a mai internetes világban. Nekem sintértelepről van a kutyám, fiatal felnőtt, de néha pokoli rosszul viselkedett, de eszembe nem jutott volna ezért lepasszolni... Nem lehetetlen egyik kutyát se megnevelni, némelyikhez kevesebb, némelyikhez meg több türelem és kitartás kell.

2014. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

te jo eg !! mi ez az utolso valasz? normalis vagy? ha megvettel egy kutyat akkor azt neveld ugy hogy ne csinnaljon ilyesmit.a kutya olyan mint a gazdaja.ha a gazdaja ugy viselkedik vele mint egy darab szarral, akkor a kutya ezt viszonozza is.az hogy nem tudsz kutyat nevelni az csak a te idiotasagodat bizonyitja.te jo eg es szegeny kutyat elaltattatok.kepesek voltatok kioltani egy kutya eletet mert megragott egy-ket cipot es egyszer-ketszer a szonyegre vegezte a dolgat?ezt egyszeruen ki lehet nevelni egy kutyabol .nem az a megoldas hogy megvered.



U.I.: remelem te is igy vegzed

2014. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
bocsanat nem az utolso valasz hanem az elso. az utolso valasszal teljesen egyet ertek
2014. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A véleményem, hogy nagyon sok beteg ember él közöttünk!!!
2014. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%

1-es vagyok na a sok liberális marha gondoltam hogy be fognak valamit szólni ti nem tuttok semit a kutyákról a kutya az kutya tudnia kell ho la helye mi a dolga kutyaiskola meg ilyen hülyeségek ezt a buta gazdag embereknek találták ki hogy ne unatkozzanak

most van egy németjuhászunk 2 éves semi gond nem volt vele és semi flancos kaját sem kap amit fojton hallok eszi a moslákot őrezi a házat és elvan

2014. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
1-es remélem téged is elaltatnak, mást nem is érdemelsz
2014. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!