Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye csak egyvalaki szórakozik...

Ugye csak egyvalaki szórakozik itt a kutyásokkal?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy mostanában nagyon elszaporodtak a vérforralóan primitív kérdések, főleg kutyás témában. A többi kategória tele van kamukérdésekkel, azokat mondjuk viszonylag könnyű felismerni, de annyi kamugyanús izé van itt is, kérdés-válasz egyaránt, szerintem egy nyáriszünetes kamaszgyerek a bolondját járatja velünk és röhög a felháborodásunkon.
2014. júl. 11. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Pontositanád a háborgásodat?
2014. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Elképzelhető. Unatkozik, még nem fedezte föl a maszturbálást /vagy már megunta/, vagy egyerűen csak beteg.
2014. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pontosítok, drága: mondjuk a kérdés a megunt-cserélhető kutyákról, vagy az első válasz a neveletlenség miatt menhelyre beadott kutyáknál... egyszerűen nem hiszem el, hogy ezek valódi emberi gondolatok, aki ennyire primitív, az írni-olvasni sem tud, itt bizony szándékos provokálás van.
2014. júl. 11. 16:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Valóban van néhány olyan kérdés, amiről értelmes ember azt gondolja, hogy ennek semmi értelme nincs, vagy épp azt, hogy hát ezt a hülye is tudja (mármint amit kérdez az illető), stb.
2014. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy szórakoznak de én elhiszem mert én környezetemből meg nagymamáéktól hallottam ilyeneket főleg a falun élők szoktak így "gondolkodni" de internet meg már mindenhol van :S
2014. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyet ertek veled kerdezo!!! Folyamatossan rakjak fel az ilyen kerdeseket, en nemtudom mire jo de az biztos hogy en jelenteni fogom az osszes olyat ami ide nem illik...
2014. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a legidiótább kérdésnél is jó esély van rá, h igaz. Nekem már nem nagyon lehet újat mutatni.
2014. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A neveletlen menhelyre kerult kutyussal kapcsolatban en tettem fel a kerdest. Es az elso valaszolo, akar a beadott kutyus exgazdaja is lehetne.


A kiskutyat a baratnom apja adta be, mert felasta a kertet es ragott...errol ugy probalta az apa leszoktatni, hogy gerenlyet, seprut dobott a kutya utan, kapaval kergette...es nem falusi primitiv emberrol beszelunk, hanem egy budai kulvarosban elo ujgazdag csalad fejerol.


Ez a kutya is kapott rendesen...persze alig volt setaltatva, es leven, hogy labimix volt, kijott nagyon a kolyok labradorok dilis viselkedese, elegge unatkozott szegeny. De hat ott volt neki a kert, foglalja el magat, ennyi volt a csalad hozza allasa a dologhoz.


A bartnom hetente egyszer ketszer meg elvitte setalni, de tanitva, maskent foglalkoztatva nem volt. De elvartak, hogy a par honapos kolyok minden foglalkozas nelkul engedelmeskedjen. Ha rossz volt akkora maflazst kapott, hogy szedelgett tole.


Szoval a varosiak is tudnak primitivek lenni.

2014. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "lecserélős-kutyás" kérdésneél is ezt válaszoltam : " komolyan nem tudom néha elhinni, hogy ilyen emberek léteznek, de itt mindíg találok bizonyítékot az igazi emberi butaságra és embertelenségre.....:((( "
2014. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
sajna már én se lepődök meg semmin :(
2014. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!