Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweilerem összeverekedett...

A rottweilerem összeverekedett a Shar-Pei kutyámmal nagyon csúnyán? Vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
Összevesztek a postáson, nagyon egymásra támadtak, a rotimnak nincs baja, de a Shar-Pei-em fején több mély harapás nyom. Leginkább a szeme felett és a szája mellett.

2014. júl. 12. 14:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Begyógyul magától vajon?
2014. júl. 12. 14:31
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Vigyed b+.
2014. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Te látod mennyire mély a seb! Lehet, hogy össze kell varrni. Mindenesetre fertőtlenítsd le!
2014. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom nem kell összevarrni, mert úgy két éve egyszer már egy másik kutya elintézte, tetőtől talpig, akkor az egész kutyámat össze varrták, de dőlt a vér minden honnan belőle, nem láttam a vértől, akkor, hogy milyen mélyek a sebek, de egyből vittem a dokihoz, és mindenhol összevarrta, sajnos a Shar-Pei kutyám nem tudja magát megvédeni egyébként kan a Roti meg szuka.
2014. júl. 12. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyulladáscsökkentő járna annak a szegény kutyának. Vidd orvoshoz.
2014. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is kell varrni, azért mutasd meg orvosnak csórit!

Betadinozd le a sebeket, és irány az orvos, mert simán elfertőződhet!!!

2014. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz ki tisztítják a sebeit,lefertőtlenítik,meg szerintem fájdalom csillapítót is fog kapni.Bár neked kell látod,hogy komoly-e és hogy be fog e magától gyógyulni. Mindenesetre betadinnal fertőtlenítsd le napi többször.De előtte meg vizes ronggyal tisztítsd meg a sebeket illetve a seb környékét.
2014. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én egy roti mellé csak úgy vettem volna papírbőrű sharpeit, hogyha biztos lettem volna abban, hogy meg tudom mindkettőt úgy nevelni, hogy ne verekedjenek össze... a rotinak nagyon erős harapása van....
2014. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!