Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy chihuahuá-m aki...

Kazsóki Mercédesz kérdése:

Van egy chihuahuá-m aki áprilisban tüzelt, és ma vettem észre hogy kezd hízni és a cicijéből jön a tej. Ezt nem értem hogy lehet ez és hogyhogy csak most lett terhes? örülnék neki ha valaki segítene ebbe legfőképp orvos

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Igen, ebben főleg az orvosfog segíteni, akihez elviszed a kutyát, majd megválaszolja a kérdéseidet pontosan...

Nem csak egyszer tüzel egy kutya. De ha már teje van, akkor lassan elleni fog. Azt nem tudom, hogy nem vetted észre mondjuk...

2014. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
2 x tüzel a kutya, tavasszal és ősszel.De április óta majdnem 3 hónap telt el a tüzelés óta akkor már rég meg kellett volna szülni-é.
2014. júl. 12. 16:15
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
És ha már ügyis ott vagy a dokinál,beszéld meg az ivartalanítást is,mielőtt tényleg gond lesz
2014. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Ivartalanítsd mielőtt egy álvemhesség elviszi a kutyádat
2014. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem szeretném ivartalanítani mivel ezt akartam hogy terhes legyen csak azt nem értettem hogyhogy most amikor áprilisban tüzelt!
2014. júl. 12. 16:37
 6/17 A kérdező kommentje:
aki irta hogy lassan szül a kutya annak csak annyit mondanék hogy meg néztem neten és 30 nap után van csak teje.
2014. júl. 12. 16:38
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Hatalmas szaktudás a szaporítás mögött.
2014. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
szerintem meg hallgass ha nem tudsz segíteni!
2014. júl. 12. 17:10
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Az,hogy neked segítsünk,nem szempont.A kutyán akarunk.Mivel nulla a tudásod a témáról,veszélyezteted a kutyád életét a vemhességgel,a kutya nem terhes,hanem vemhes amúgy.Nem szeretne anyuka lenni,egy kutya sem azért párzik,mert édibédi kiskutyákat szeretne.És hiányérzete sem lesz,ha sosem lesz kölyke,ha nem vetted eddig észre,nem ember ugyanis.Ha zsebpénzért akarsz szaporítani,az is felejtős,nem üzlet.Épp ma egy hete dobtak ki a falunkban egy egész alom,öt hetes körüli csivava babát.Egyet sikerült megmentenünk.Nyilván nem azért tette ki a féreg,mert olyan nagyon keresték őket a vevők.Mivel nulla a hozzáértésed,honnan tudod,hogy nincs-e a kutyádnak olyan betegsége,idegrendszeri problémája,amit az utódaira örökítene.Jó eséllyel gyártasz egy alom idegbeteg,beteges kölyköt.
2014. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha áprilisban tüzelt, akkor már júniusban kellett volna ellenie. Ez nagy valószínűséggel egy álvemhesség.

Rosszul néztél utána, mert a legtöbb kutyusnál csak közvetlenül az ellés előtt indul meg a tejelválasztás, természetesen lehet korábban is, de nem az a jellemző.

A tenyésztés nem arról szól, hogy összeengedek két azonos fajtájú kutyát és kész.

2014. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!