Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is hisztigép...

A ti kutyátok is hisztigép lesz tüzeléskor?

Figyelt kérdés
Az enyém olyankor nem hajlandó olyan dolgokat megtenni, amit máskor igen, bedurcizik, kényeskedik, hisztizik. Nekik is olyan akkor a menszi, mint nálunk, lányoknál?

2014. júl. 12. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem menszi.... Amúgy igen, vannak kutyák akik tüzeléskor furcsábban viselkednek.
2014. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt csak úgy írtam, én így hívom :)
2014. júl. 12. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
ivartalaníttasd végre és nem lesz ilyen gondod!
2014. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:/ Mi az, hogy végre?.... Kifejtenéd?
2014. júl. 12. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Szia!:)Hmm, lehet van benne valami..nem tudok még nagyon viszonyítani hogy mi van a tüzelés miatt ugyan is,nem régóta van nálunk a kutyám,nem tudom előtte hogy viselt. Durcizni ne durcizik, hisztizni akkor szokott mikor meglátja a szomszédkutyát a kertben, és ő fel van zárva a teraszra akkor megy a hiszti.

(/Amúgy mi valószínűleg ivartalanítjuk mert nem mindig leszünk itthon ,mint most nyáron, hogy figyelni tudjuk rá egész nap.Meg az a baj hogy nem csak rajtunk múlik ha a környezetünkben kiengedik a kutyákat az utcára..és bemászik hozzánk,pedig ha ez nem lenne ne lenne semmi esély a vemhességre:)/)

2014. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
":/ Mi az, hogy végre?.... Kifejtenéd?" mit fejtsek ki? nem a kutyád első tüzelése, már kölyökkorában ivartalaníttatni lehetett volna...
2014. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sok szuka kutya van, akiket nem csonkítottak meg, és szerintem egész jól elvannak. Nekem 2 éves lesz, és én kiskorába sajnáltam volna műttetni, mert akkor lehet, hogy megváltozott volna, illetve féltem az inkontinenciától, ugyanis bérházban élünk. Most egyenlőre csak ezt a hisztijét kell kibírni valahogy, de az a lényeg, hogy egészséges.
2014. júl. 12. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem, mindhárom kutyám normálisan viselkedik olyenkor. Ha nem véreznének, észre sem venném. Én a nevelésre esküszök... A tüzelés nem a menzesz megfelelője hiszen pont az ellenkezőjét szolgálja, és a tünetei sem ugyanazok, kivéve a vérzést. Amúgy meg a nőknek sem kell hisztizni olyankor, én például nem szoktam.
2014. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

csonkítás??? érdekes felfogásod van...az, hogy egészségesebb, hosszabb életű és kezelhetőbb lenne a kutyád, az nem érdekel?

[link]

2014. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, kicsit nyomottabb a hangulata, meg nem szereti a tolakodó kanokat, de ennyi. Idén ősszel mindenképpen ivartalanítva lesz egészségügyi okokból, úgyhogy ez a gond is megszűnik.
2014. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!