Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem jól áll a kutyám füle,...

Nem jól áll a kutyám füle, hogyan lehetne korrigálni? (Amstaff)

Figyelt kérdés

van egy 9 hetes amstaff kutyám a bal füle nem áll jól neki hátra van csapódva.

a jobb viszont úgy áll ahogy kell

mit lehet vele csinálni hogy jól álljon??

masszírozás,ragasztás porcerősítökről olvastam ezek valóban hatnak vagy kicsi rá az esély?

kinek volt már ilyen problémája és mit tapasztalt??

segítettel kicsit :)



2014. júl. 13. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ekkora kutyától még ne várj el korrekt fülállást. Ne ragaszd, ne masszírozd. Zöldkagyló nem árt.
2014. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zozonrg ***** válasza:
Az én kutyámnak sem állt jól és ragasztással tudtam korrigálni.Vékony papírragasztóval, nagyon sokszor és két három napig hagytam rajta neki.Utánna egy nap szünet és ismét amíg a papírszallag bírta.Már most elkezdheted míg nem keményedik meg a porc a fülében.Nekem az állatorvos is azt mondta,hogy nem lehet korrigálni ragasztással ,de nem hallgattam rá és láss csodát hónapokig kitartóan ragasztottam neki és szép rózsafülben áll ahogy a standardban le van írva.Porcerősítőt nem adtam neki csak jó minóségű tápot(Flatazor,Britt prémium). [link]
2014. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Youtube-on van egy csomó videó hogyan tudod szépen leragasztani a fülét, ott keresgélj. Arra azért készülj fel, hogy fogváltás alatt szinte minden nap máshogy fog állni a füle.
2014. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 07:44

Honnan tudod, hogy később nem állt volna rendesen az a fűl? Persze, az ember biztosat akar, így beavatkozik :))

2014. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!