Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akartam venni a kutyámnak...

Akartam venni a kutyámnak zoldkagylós cuccot, de a doki azt mondta nála olyan nincs, mert az egy hülyeség. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagytestű, növésben lévő kutyáknak, ízületi gondokkal küzdőknek igen jó dolog. Humán formában is kapható és sokan használják is. Az orvosod szerint hülyeség, más orvos meg ajánlja. Az a gond, egy kutyánál az életben nem lehet bebizonyítani, hogy használt-e neki a zöldkagyló, vagy anélkül is egészséges lett volna.
2014. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülyeség, több esetben bevált már, és sok orvos szokta is javasolni. Te valószínűleg olyat fogtál ki, aki úgy gondolja ez nem komoly gyógyszer, pénzkidobás, vagy csak nem hisz ebben stb.

Netről is rendelhetsz szerintem, olvastam, hogy sokan pl. embereknek valót rendelnek és azt osztják el a kutyának (figyelni kell az adagolásra!), mert úgy olcsóbban kijönnek. De neten talán még kutyáknak valót is találsz és tudsz rendelni. Vagy nézz szét a környéken a kutyás, állateledeles üzletekben, állatpatikákban és gyógynövényes üzletekben (ott embereknek való lesz, ha lesz, de hátha olcsóbb, mint a neten és legalább 1000-1500 forintot tuti megspórolsz a szállítási költség miatt).

Keress rá Google.hu-n. Akár a zöldkagylóra is, lesz sok hasznos cikk. De én tapasztalatból tudom mondani, hogy sk kutyának amikor már sem megoldást nem láttak, még akkor is sokat segített egy-egy tartósabb kúra után látható volt az eredmény. Tehát én nem gondolnám, hogy hülyeség. De persze ez attól is függ, hogy milyen állapotban van a kutya, mi baja van, van amikor valóban hülyeség, mármint olyan értelemben, mint halottnak a csók. De általában hasznos.

2014. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség, de sok hülyének jó pénzért mindent el lehet adni.
2014. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:57

Gondolom, nem volt még ízületi gondokkal terhelt kutyád. Idős, megkopott ízületekkel élő kutyád.

Sportolók is szednek zöldkagylót.

2014. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Az én kutyám már kifejlett volt (2-3éves), amikor súlyossá váltak az izületi panaszai. Állandóan felkapkodta a lábait, sántikált.

Az állatorvosunk, aki mellesleg főorvos, ajánlotta. 2 doboz beszedése után a panaszok látványosan javultak. 1 év alatt teljesen megszűntek. És ezen kívül mást nem is adtunk a kutyának. Már 13 éves és semmi panasza.

Ennyi.

2014. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

petissimo.hu

Itt nagyjából mindent beszerezhetsz, ha táppal együtt rendeled akkor akár ingyen és gyorsan kiszállítják.

Ha tünetei vannak a kutyusnak, akkor rendszeresen add neki, megelőzésre meg mindig csak kúra szerűen.

2014. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak meg 9 évesen kezdett fájni a válla, és a hátsó lábai. Sokszor alig tudott felállni, meg nyüszített kicsit. Pedig nem egy hisztis típus, a fájdalomküszöbe is nagyon magas.

A doki adott zöldkagylós bogyót. Három hónapig szedte, plusz egy hétig szedett gyulladás csökkentőt.

Azóta már virgonckodik a vén trotty, és visszajött dolgozni velem. ( persze csak hétvégén jöhet, mert akkor nincsen annyi meló )

2014. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az orvosod mondott egy jó nagy hülyeséget. Bizony léteznek zöldkagyló kivonatú tabletták, kiegészítők. Vannak jobbak és kevésbé jók. A legjobb a cápaporc. Az se mindegy, hogy megelőzésképp akarod adni, vagy már egy esetleges problémán kellene segíteni. Szóval a márka nem mindegy. De ha meg tudod fizetni, akkor egy jó minőségű cápaporcot (illetve tablettát) vegyél.
2014. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!